تبلیغات
تور

Thor-ads

تور باید در نبردی به سبک گلادیاتورها به جنگ دوست قدیمی خود یعنی هالک برود تا از وقوع پایان جهان جلوگیری کند

buttom

تبلیغات
شهرزاد

sharzd-ads

داستان سریال شهرزاد روایت تلخ و شیرینی‌های این عشق نافرجام است

buttom

دانلود نرم افزار USB Secure 2.1.1 قفل گذاری بر روی درایو USB

به روز رسانی :

1395/10/27 نسخه جدید اضافه شد .

USB Secure 2.1.1 امروزه استفاده از حافظه های جانبی نظیر حافظه های فلش، هارد های اکسترنال و … رشد زیادی پیدا کرده است. این حافظه ها به دلیل سرعت استفاده و نیز قابلیت جابجایی جزو سریعترین ابزارهای جابجایی اطلاعات هستند و بی شک سی دی و دی وی دی نیز جای خود را به این دسته از حافظه ها واگذار کرده اند. همین مئله باعث شده است که برای جابجایی اطلاعات شخصی، اسناد اداری و محرمانه و … از این نوع ابزارها کمک بگیریم. اما در کنار هر خوبی و حسن، قطعا ایرادات و مشکلاتی نیز وجود دارد. برای مثال امکان جابجایی اطلاعات قطعا مزیت بسیار خوبی است اما همین مسئله باعث میشود که امکان گم شدن و یا دزدیده شدن این ابزار و در نتیجه اطلاعات موجود در آن نیز وجود داشته باشد. از این رو شرکت های مختلفی تصمیم به ساخت نرم افزارهایی برای محافظت از این نوع اطلاعات گرفتند. از جمله این شرکت ها میتوان به شرکت NewSoftwares.net اشاره کرد که نرم افزار قدرتمندی به نام USB Secure را روانه بازار کرد که بی شک جزو قویترین ها در این زمینه است.

سایر توضیحات: معمولا زمانی که از امنیت صحبتی به میان می آید، ذهن ما به سرعت به سمت روش های پیچیده متمایل میشود. همین بحث پیچیدگی باعث میشود که اکثر اوقات از بکارگیری روشهای امنیتی برای محافظت از اطلاعاتمان دست بکشیم. اما نرم افزار USB Secure دقیقا روی همین مسئله دست گذاشته است و نرم افزاری را روانه بازار کرده است که نیاز به دانش فنی زیادی برای استفاده ندارد. نرم افزار روی سیستم شما نصب میشود، برای یکبار شما یک رمز عبور برای حافظه فلش یا … خود تعریف میکنید و تمام! از این پس هر زمان که شما دستگاه قابل حمل خود را به دستگاه دیگری متصل کنید، پیغامی مبنی بر وارد کردن رمز عبور نمایش داده میشود و بدون وارد کردن رمز عبور کسی قدرت دسترسی به اطلاعات را ندارد.

دانلود usb secure 2.1.0

علاوه بر این، نرم افزار USB Secure این امکان را به شما میدهد تا صرفا یک یا چند پوشه و فایل را محافظت کنید و به اصطلاح یک فضای امن برای خود ایجاد کنید. این امکان بیشتر برای زمانی است که شما یک هارد اکسترنال 1ترابایتی یا یک دستگاه با حافظه زیاد در اختیار دارید اما میخواهید که تعداد محدودی از فایل های آن را محافظت کنید.

ویژگی های این نرم افزار:

 امکان رمزگذاری و محافظت از تمامی دستگاه های قابل حمل نظیر فلش درایوها، رم گوشی و هارد اکسترنال

عدم نیاز به سیستم عامل، نصب مجدد نرم افزار به روی سیستم جدید و یا اجازه دسترسی و عملا “همه جایی بودن”

محافظت و رمزگذاری از طریق بهترین روشهای موجود برای این کار همراه با سرعت بسیار بالا

تغییرات نسخه 2.1.0:

تغییر در محیط نرم افزار و استفاده از ایده های مینیمالیستی

رفع ایرادات جزئی

لینک دانلود