تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار USBDeview 2.79 – Win

USBDeview Nirsoft یک برنامه رایگان برای رایانه های ویندوز است که یک ابزار مفید برای دستگاه های USB متصل به رایانه های مبتنی بر ویندوز را فراهم می کند. USBDeview اطلاعاتی در مورد دستگاه USB متصل شده را فراهم می کند، از توضیحات و نوع دستگاه، شماره سریال (در صورتی که یک رسانه ذخیره سازی است)، و زمان و تاریخی که دستگاه در رایانه متصل شده است، اطلاعات را فراهم می کند. استفاده قابل توجه از این نرم افزار برای پاک کردن امن USB دستگاه متصل شده است تا از آسیب رساندن آن جلوگیری شود. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت USB های سیستم افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت USB های سیستم دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مدیریت USB های سیستم هستید نرم افزار USBDeview ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت USB های سیستم بر آورده سازید. نرم افزار USBDeview با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت USB های سیستم به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار USBDeview تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار USBDeview می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir USBDeview center

ویژگی های نرم افزار USBDeview :– سادگی کار با نرم افزار– نگهداری اطلاعات USB های متصل و جدا شده– جداسازی ایمن USB– نمایش شماره سریال، حرف اختصاص داده شده به هر یو اس بی، تاریخ نصب آن– نمایش VendorID و ProductID– نمایش Class ، Subclass و Protocol– مقایسه سرعت فلش های مختف-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدیریت USB های سیستم– نرم افزار کاربردی مدیریت USB های سیستم-انجام مدیریت USB های سیستم با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار USBDeview  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   USBDeviewنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت USB های سیستمنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

USBDeview

USBDeview 2.79

Nirsoft’s USBDeview is a free application for Windows computers that provides a useful tool for USB devices plugged to Windows-based computers. USBDeview provides as much information about the plugged USB device as it can, from the device’s description and type, its serial number (if it is a storage medium), and the time and date that the device was plugged in the computer. The significant use for this software is for safely disconnecting the plugged USB device to avoid damaging it.

لینک دانلود