تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار UUbyte ISO Editor v4.7.1 – win

UUbyte ISO Editor، این نرم افزار یک ابزار کامل برای رایت، ویرایش، استخراج و کپی کردن فایل هایی با فرمت ایزو است. شما می توانید بسیاری از اقدامات را بر روی فایل های ایمیج گرفته بصورت ISO در یک مکان انجام دهید. این نرم افزار دارای رابط کاربری آسان و همچنین ویژگی های فراوان است که در مقایسه با دیگر نرم افزارهای مشابه یک نوع مزیت به شمار می رود. با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید بود تا ایمیج ISO گرفته شده خود را مستقیما در یک حافظه USB یا دیسک CD / DVD ذخیره نمایید. همچنین می توانید حافظه های USB یا CD / DVD قابل بوت را از فایل ISO بسازید. همچنین ویژگی های دیگر موجود در این نرم افزار سبب شده است تا این نرم افزار به یکی از محبوب ترین ابزارها در این زمینه تبدیل شود.

UUbyte.ISO.Editor.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار UUbyte ISO Editor v4.7.1:

USB یا CD / DVD قابل بوت از فایل ISO را بسازیددیسک DVD را به دیسک محلی در فرمت ISO کپی کنیدایمیج ISO گرفته شده خود را مستقیما در یک حافظه USB یا دیسک CD / DVD ذخیره نمایید

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار UUbyte ISO Editor v4.7.1:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : ابزار رایتنوع فایل : EXE

UUbyte ISO Editor v4.7.1 - win

UUByte ISO Editor is a complete toolkit for ISO burning, editing, extracting and copying. You can perform most of the actions on ISO image at one place. You will not find other programs like UUByte ISO Editor made by such user friendly interface with powerful features.

لینک دانلود