تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار V-Ray Adv SketchUp v3.60.03 X64 – Win

V-Ray برای SketchUp طراحان را با رندر سریع تر، ابزارهای روشنایی بهتر و توانایی ایجاد و تجسم صحنه های پیچیده ارائه می دهد. این راه حل رندر سازگار با طراح برای SketchUp با استفاده از V-Ray Dome Light پیشرفتهای چشمگیری را برای گردش تصویر تجسم با V-Ray RT و بهبود کیفیت تصویر مبتنی بر تصویر دارد. پروکسی V-Ray اجازه می دهد تا برای مدیریت ساده صحنه پیچیده با مدل های بسیار دقیق اجازه می دهد. V-Ray Adv SketchUp یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت V-Ray است که در رده نرم افزار های رندر پیشرفته V-Ray اسکچاپ قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه رندر پیشرفته V-Ray اسکچاپ است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های رندر پیشرفته V-Ray اسکچاپ امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار V-Ray Adv SketchUp را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های رندر پیشرفته V-Ray اسکچاپ است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار V-Ray Adv SketchUp با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه رندر پیشرفته V-Ray اسکچاپ همراهی خواهد کرد. نرم افزار V-Ray Adv SketchUp تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای رندر پیشرفته V-Ray اسکچاپ برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه رندر پیشرفته V-Ray اسکچاپ و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir V-Ray for SketchUp center

ویژگی های نرم افزار V-Ray Adv SketchUp :– سادگی کار با نرم افزار– ارائه ی کتابخانه ای با بیش از 500 متریال– معرفی یک سیستم رندرینگ توزیع شده و مقیاس پذیر– حذف خودکار نویزها– کاهش زمان رندرینگ– سازگاری عالی ای برای رندرگیری محیطی– بهبود کیفیت و بالا بردن امکانات در انیمشن– رندرهای همزمان (batch rendering)– سازگاری کامل با Skatter-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی رندر پیشرفته V-Ray اسکچاپ– نرم افزار کاربردی رندر پیشرفته V-Ray اسکچاپ-انجام رندر پیشرفته V-Ray اسکچاپ با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار V-Ray Adv SketchUp  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   V-Rayنوع نرم افزار :  ابزار رندر پیشرفته V-Ray اسکچاپنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

V-Ray Adv SketchUp

V-Ray Adv SketchUp v3.60.03 X64

V-Ray for SketchUp provides designers with faster rendering, better lighting tools, and the ability to create and visualize complex scenes. This designer-friendly rendering solution for SketchUp features dramatic improvements to visualization workflow with V-Ray RT and improved image based lighting quality with the V-Ray Dome Light. V-Ray Proxy allows for easier complex scene management with highly detailed models.

لینک دانلود