دانلود نرم افزار V-Ray Next Build 4.10.02 for Rhinoceros 5-6 – Win

به روز رسانی :

1398/08/27نسخه v4.10.02 اضافه شد.

V-Ray Next for Rhinoceros استفاده از نرم افزار های رندرینگ V-Ray روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. در دسترس بودن V-Ray بعدی برای Rhino، اولین رندر هوشمند برای طراحان ساخته شده است. ابزارهای متنوع قابلیت های اصلی Rhino و Grasshopper را گسترش داده اند، رندر فتوترالیستی، هوش مصنوعی و مدیریت دارایی را به یک جریان جدید قدرتمند متصل می کند که تجربه طراحی / تجسم را متمرکز می کند. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با رندرینگ V-Ray سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه رندرینگ V-Ray هستید ،نرم افزار V-Ray Next Rhino یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای رندرینگ V-Ray جزو برترین نرم افزار ها در زمینه رندرینگ V-Ray است. ابزارهای رندرینگ V-Ray با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار V-Ray Next for Rhinoceros 5-6 با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر رندرینگ V-Ray به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای رندرینگ V-Ray برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

ویژگی های نرم افزار V-Ray Next Rhino : – سادگی کار با نرم افزار -استفاده آسان برای رندرینگ در Rhino – رندرینگ با کیفیت بالا در نرم افزار Rhino – رندرینگ مدل های سه بعدی بزرگ و سایر پروژه های راینو – سرعت بالای رندرینگ – امکان تعیین رندرینگ به وسیله GPU و CPU و یا به صورت Hybrid (ترکیبی) – رندرینگ انیمیشن ها با کیفیت بالا -محیط بسیار قویی -ابزار بسیار قویی رندرینگ V-Ray – نرم افزار کاربردی رندرینگ V-Ray -انجام رندرینگ V-Ray با در کمترین زمان -و …. مشخصات نرم افزار V-Ray Next Rhino  : پلتفرم   : PC / Laptop زبان : انگلیسی سال انتشار : 2019 شرکت سازنده :   V-Ray نوع نرم افزار :  ابزار رندرینگ V-Ray نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe
نام: V-Ray Next For Rhinoceros 5-6
شرکت سازنده: cadsoftwaredirect
ورژن: v4.10.02
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

V-Ray Next Build 4.10.02 for Rhinoceros 5-6 - Win

the availability of V-Ray Next for Rhino, the first smart renderer made for designers. Tailored tools have expanded the core capabilities of Rhino and Grasshopper, linking photorealistic rendering, scene intelligence and asset management into a powerful new workflow that centralizes the design/visualization experience.

لینک دانلود