تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Veridium WinDataReflector v2.6.1 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/07نسخه جدید Veridium WinDataReflector v2.6.1 اضافه شد.

استفاده از نرم افزار های مدیریت و همگام سازی بک آپ ها روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با مدیریت و همگام سازی بک آپ ها سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه مدیریت و همگام سازی بک آپ ها هستید ،نرم افزار Veridium WinDataReflector یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مدیریت و همگام سازی بک آپ ها است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت و همگام سازی بک آپ ها بر آورده سازید.  امروزه استفاده از مدیریت و همگام سازی بک آپ ها به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه مدیریت و همگام سازی بک آپ ها باعث شده است. ابزارهای مدیریت و همگام سازی بک آپ ها با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از مدیریت و همگام سازی بک آپ ها نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با مدیریت و همگام سازی بک آپ ها را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با مدیریت و همگام سازی بک آپ ها سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه مدیریت و همگام سازی بک آپ ها برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Veridium WinDataReflector به خوبی نیازهای شما را در زمینه مدیریت و همگام سازی بک آپ ها برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه مدیریت و همگام سازی بک آپ ها هستید ، نرم افزار Veridium WinDataReflector تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Veridium WinDataReflector با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه مدیریت و همگام سازی بک آپ ها به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Veridium WinDataReflector دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Veridium WinDataReflector به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی مدیریت و همگام سازی بک آپ ها را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Veridium WinDataReflector می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه مدیریت و همگام سازی بک آپ ها اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت و همگام سازی بک آپ ها برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

WinDataReflector center

ویژگی های نرم افزار Veridium WinDataReflector :– سادگی کار با نرم افزار– همگام سازی با سرویس های ابری بزرگ، SFTP و FTP– دو روش همگام سازی با قوانین کاملا قابل تنظیم– همگام سازی و بکاپ گیری خودکار و زمانبندی شده– همگام سازی خودکار فلش های USB و هارد های اکسترنال– همگام سازی و پشتیبان گیری لحظه ای– اجرای همزمان چندین فرآیند در تب های مختلف– فیلتر کردن فایل ها و پوشه ها با استفاده از عبارات با قاعده یا جستجوی منظم– پشتیبانی از مجوز های فایل NTFS (ACLs / DACLs)– ارائه دو روش برای حذف: انتقال فایل ها به سطل زباله (امکان بازگردانی مجدد در صورت حذف تصادفی) و یا حذف دائمی فایل ها– نگه داشتن کپی فایل های قدیمی قبل از جایگزینی آن ها– مقایسه فایل ها و تأیید صحت آن ها بعد از کپی با استفاده از-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت و همگام سازی بک آپ ها– کاربردی در امر مدیریت و همگام سازی بک آپ ها-انجام مدیریت و همگام سازی بک آپ ها با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Veridium WinDataReflector  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Veridiumنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت و همگام سازی بک آپ هانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Veridium WinDataReflector

Veridium WinDataReflector v2.6.1

WinDataReflector is a lightweight file synchronization and backup tool that wraps up fast file comparison and transfer algorithms into a simple and clear interface that offers you visual comparison of files and folders before synchronizing and backing them up and support for two way synchronization with fully customizable rules.

لینک دانلود