تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Vero Alphacam Desinger v2019 R1 SU7 x64 – Win

Vero Alphacam Desinger ابزاری هوشمند و بصری CAD CAM و یک نرم افزار برای نجاری، فلز و سنگ برش است. تاکید Alphacam این است که مشتریان را با بهره وری، قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری ارائه آشنا و محصولات را ارئه دهد. این را می توان در تمام ماژول های ما که شامل مسیریابی، فرزکاری، تبدیل با 2 محور به ماشینکاری 5 محور است بخوبی مشاهده کرد. Vero Software Alphacam Desinger منتشر کرده است، سیستم جدید مدل سازی مستقیم برای پر کردن فاصله بین CAD و CAM است، با توجه به نیازهای خاص برنامه نویسان CAM. از طراحی لمسی، بخشی از تعمیر و اصلاح، ALPHACAM Designer راه حل نهایی CAD برای گرفتن هندسه از طریق تولید. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با شبیه ساز و ماشین کاری در طراحی چوب‌ سنگ هستید، بی شک نام شرکت Vero Alphacam را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه شبیه ساز و ماشین کاری در طراحی چوب‌ سنگ است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه شبیه ساز و ماشین کاری در طراحی چوب‌ سنگ داده است. نرم افزار Vero Alphacam Desinger یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه شبیه ساز و ماشین کاری در طراحی چوب‌ سنگ بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های شبیه ساز و ماشین کاری در طراحی چوب‌ سنگ روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار Vero Alphacam Desinger یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای شبیه ساز و ماشین کاری در طراحی چوب‌ سنگ است  که محصول شرکت Vero Alphacam بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه شبیه ساز و ماشین کاری در طراحی چوب‌ سنگ است. نرم افزار Vero Alphacam Desinger با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر شبیه ساز و ماشین کاری در طراحی چوب‌ سنگ به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Vero Alphacam Desinger تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Vero Alphacam Desinger می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir Vero Alphacam Desinger center

ویژگی های نرم افزار Vero Alphacam Desinger :– سادگی کار با نرم افزار– شبیه سازی پیشرفته روش‌های مختلف چوب بری و سنگ تراشی– شبیه سازی تراش‌کاری‌های 2 تا 5 جهته– شبیه سازی دستگاه‌های CNC چند صفحه‌ای 2 بعدی– شبیه سازی سه بعدی پروژه‌های مسیرگزینی و Routing– قابلیت قطعه بندی و تقسیم قطعات تراش خورده– قابلیت مدیریت استراتژی و کاهش هزینه‌های تولید-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی شبیه ساز و ماشین کاری در طراحی چوب‌ سنگ– نرم افزار کاربردی شبیه ساز و ماشین کاری در طراحی چوب‌ سنگ-انجام شبیه ساز و ماشین کاری در طراحی چوب‌ سنگ با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Vero Alphacam Desinger  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Vero Alphacamنوع نرم افزار :  ابزار شبیه ساز و ماشین کاری در طراحی چوب‌ سنگنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Vero Alphacam Desinger

Vero Alphacam Desinger v2019 R1 SU7 x64

Alphacam is intelligent and intuitive CAD CAM Software for Woodworking, Metal & Stone Cutting. The emphasis behind Alphacam is to provide customers with productivity, reliability and flexibility. This can be found in all our modules which include Routing, Milling, Turning with 2-Axis to 5-Axis Machining. Vero Software has released the Alphacam Desinger, is new direct modelling system to fill the gap between CAD and CAM, focusing on the specific needs of CAM programmers.From fixture design, to part repair & modification, ALPHACAM Designer is the ultimate CAD solution for taking geometry through to manufacture.

لینک دانلود