تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Video Copilot Optical Flares v1.3.5 – Win

اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با پلاگین متحرک سازی لنز در After Effect هستید، بی شک نام شرکت Video Copilot را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه پلاگین متحرک سازی لنز در After Effect است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه پلاگین متحرک سازی لنز در After Effect داده است. نرم افزار Video Copilot Optical Flares یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه پلاگین متحرک سازی لنز در After Effect بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های پلاگین متحرک سازی لنز در After Effect روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار Video Copilot Optical Flares یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای پلاگین متحرک سازی لنز در After Effect است  که محصول شرکت Video Copilot بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه پلاگین متحرک سازی لنز در After Effect است. نرم افزار Video Copilot Optical Flares با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر پلاگین متحرک سازی لنز در After Effect به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Video Copilot Optical Flares تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Video Copilot Optical Flares می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir App Optical Flares center

ویژگی های نرم افزار Video Copilot Optical Flares :– سادگی کار با نرم افزار– رابط کاربری ویژوال– دارای Live Visual Preset Library– پشتیبانی از تکسچر– ایجاد انیمیشن‌های متفاوت– انحراف رنگی– پشتیبانی بیش از ۳۲ رنگ متفاوت در طراحی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی پلاگین متحرک سازی لنز در After Effect– نرم افزار کاربردی پلاگین متحرک سازی لنز در After Effect-انجام پلاگین متحرک سازی لنز در After Effect با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Video Copilot Optical Flares  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Video Copilotنوع نرم افزار :  ابزار پلاگین متحرک سازی لنز در After Effectنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Video Copilot Optical Flares

Video Copilot Optical Flares v1.3.5

Optical Flares is a favorite lens flare plugin for After Effects. It's fast, it's easy to use, and you can easily customize and save your flares for future use. The integration with After Effects is solid and integrates well, reducing most of the 3D flaws that comes when working with After Effects.

لینک دانلود