تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Apowersoft Video Download Capture v6.5.0.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/29نسخه جدید Apowersoft Video Download Capture v6.5.0.0 اضافه شد.

استفاده از نرم افزار های ضبط ویدیو آنلاین روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با ضبط ویدیو آنلاین سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه ضبط ویدیو آنلاین هستید ،نرم افزار Video Download Capture یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای ضبط ویدیو آنلاین است  که محصول شرکت Apowersoft بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه ضبط ویدیو آنلاین است. کمپانی Apowersoft مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند. نرم افزار Video Download Capture یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ضبط ویدیو آنلاین بر آورده سازید.  امروزه استفاده از ضبط ویدیو آنلاین به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه ضبط ویدیو آنلاین باعث شده است. ابزارهای ضبط ویدیو آنلاین با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از ضبط ویدیو آنلاین نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با ضبط ویدیو آنلاین را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با ضبط ویدیو آنلاین سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.نرم افزار Video Download Capture با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر ضبط ویدیو آنلاین به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه ضبط ویدیو آنلاین برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Video Download Capture به خوبی نیازهای شما را در زمینه ضبط ویدیو آنلاین برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه ضبط ویدیو آنلاین هستید ، نرم افزار Video Download Capture تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Video Download Capture با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه ضبط ویدیو آنلاین به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Video Download Capture دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Video Download Capture به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی ضبط ویدیو آنلاین را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Video Download Capture می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه ضبط ویدیو آنلاین اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ضبط ویدیو آنلاین برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

Video Download Capture center

ویژگی های نرم افزار Video Download Capture :– سادگ – شناسایی خودکار و دانلود فیلم از اکثر سایت های ویدئویی– دانلود فیلم ها با فرمت و رزولوشن مختلف– تبدیل فرمت فیلم ها به MP4 ،AVI ،MKV ،FLV و …– دانلود ویدئو های پخش زنده و ویدئو چت ها– ویرایش فایل های دانلود شدهی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی ضبط ویدیو آنلاین– کاربردی در امر ضبط ویدیو آنلاین-انجام ضبط ویدیو آنلاین با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Video Download Capture  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Apowersoftنوع نرم افزار :  ابزار ضبط ویدیو آنلایننوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Video Download Capture

Apowersoft Video Download Capture v6.5.0.0

Video Download Capture, the comprehensive tool with advanced technologies for online streaming media, offers a cost-effective choice to download videos from YouTube, Dailymotion, Vimeo, Yahoo Screen, and Hulu, as well as millions of other websites.


لینک دانلود