تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار VirtualDub v1.10.4 Build 35491 – Win

VirtualDub در ابتدا برای فشرده سازی فیلم های انیمیشنی توسعه داده شده و به مرحله ای رسیده که بتواند کلیپ های ویدئویی را سریعتر و با کیفیت بهتر تولید و ضبط کند. این به عنوان ابزارهای قدرتمند دیگر مانند Adobe Premiere به عنوان پیچیده یا ویژگی های غنی نیست، اما هنگامی که به تنظیمات خطی بیش از جریان های ویدیویی می رسد، کار انجام می شود. از آنجا که برنامه هیچ نصبی نیازی ندارد، VirtualDub قابل حمل است، بنابراین شما می توانید آن را به سادگی بر روی یک دستگاه خارجی حرکت دهید و از آن بر روی هر کامپیوتر استفاده کنید. تا آنجا که لازم است، توجه داشته باشید که برنامه به کدک های ویدیویی و صوتی مناسب برای پردازش فایل ها متکی است. اگر چه VirtualDub عمدتا در مدیریت فایل های AVI قرار دارد، می تواند با موفقیت از فرمت های MPEG و تصاویر BMP بخواند. شرکت VirtualDub سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های ویرایشگر صوت و تصویر است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های ویرایشگر صوت و تصویر امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار VirtualDub را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های ویرایشگر صوت و تصویر است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های ویرایشگر صوت و تصویر افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون VirtualDub سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه ویرایشگر صوت و تصویر دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای ویرایشگر صوت و تصویر هستید نرم افزار VirtualDub یکی دیگر از محصولات VirtualDub  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ویرایشگر صوت و تصویر بر آورده سازید. نرم افزار VirtualDub با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه ویرایشگر صوت و تصویر همراهی خواهد کرد. نرم افزار VirtualDub تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ویرایشگر صوت و تصویر برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه ویرایشگر صوت و تصویر و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App VirtualDub center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار VirtualDub :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی ویرایشگر صوت و تصویر

– نرم افزار کاربردی ویرایشگر صوت و تصویر

-انجام ویرایشگر صوت و تصویر با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار VirtualDub  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   VirtualDubنوع نرم افزار :  ابزار ویرایشگر صوت و تصویرنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

VirtualDub

VirtualDub v1.10.4 Build 35491

Originally developed for compressing anime videos, VirtualDub has evolved and reached the stage where it can capture and process video clips faster and with better output quality. It is not as complex or feature- rich as other more powerful tools such as Adobe Premiere, but it gets the job done when it comes to linear adjustments over video streams. Since the application doesn't require any installation, VirtualDub is portable, so you can simply move it on an external device and use it on any computer. As far as requirements are concerned, note that the application relies on appropriate video and audio codecs in order to process the files. Even though VirtualDub is mostly aimed at handling AVI files, it can successfully read MPEG formats and BMP images.

لینک دانلود