دانلود نرم افزار VirtualDVD 8.3 – Win

دی وی دی مجازی یک راه حل قدرتمند است که می تواند فایل دیسک مختلف شامل فرمت ال سی دی را نصب کند. به حداکثر رساندن راحتی کاربر و کم کردن استفاده از منابع سیستم از مهمترین خصوصیات این نرم افزار است و اینکه تعداد 26 دیسک درایو مجازی را برای شما فراهم می کند. استفاده از نرم افزارهای رده درایو مجازی ویندوز روز به روز بیشتر می شود و هر روز شاهد ظهور نرم افزاری تازه در این زمینه هستیم. گستردگی استفاده از این نرم افزار ها به حدی رسیده است که امروزه تعداد زیادی شرکت ها سعی در ارائه نرم افزاری کامل و جامع دارند. VirtualDVD نرم افزار قدرتمندی برای درایو مجازی ویندوز است و از جمله پر مخاطبین نرم افزار های رده درایو مجازی ویندوز می باشد. درایو مجازی ویندوز یک سری برنامه های کامپیوتری هستند که به کاربر برای انجام کارهای مختلف در سیستم کمک میکند، VirtualDVD از محصولات کمپانی VirtualDVD و دارای تاییدیه طلایی نرم افزاری از شرکت مایکروسافت می باشد. نرم افزار VirtualDVD به دلیل سازگاری بالا و منو گرافیکی خوب خود جزو نرم افزار های کارآمد درایو مجازی ویندوز است. از ویژگی های مهم نرم افزار VirtualDVD می توان به سادگی کار، دسترسی آسان و کنترل کاربری بسیار قوی، سازگاری با تمامی سامانه های سخت افزاری، حجم بسیار کمتر و مناسب تر نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه و راهنمای قویی است.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک معتبر دانلود کنید.

www.download.ir VirtualDVD center

ویژگی های نرم افزار VirtualDVD :– سادگی کار با نرم افزار–ا مکان شبیه سازی 26 دستگاه SCSI.-قابلیت بارگذاری ایمیج بر روی فولدرهای NTFS محلی.-امکان سفارشی سازی درایوهای مجازی.پشتیبانی از فایل فشرده و رمزگذاری شده ISO.-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی درایو مجازی ویندوز– نرم افزار کاربردی درایو مجازی ویندوز-انجام درایو مجازی ویندوز با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار VirtualDVD  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   VirtualDVDنوع نرم افزار :  ابزار درایو مجازی ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

VirtualDVD

VirtualDVD 8.3

VirtialDVD is powerful solution whitch can mount various disk-image file including LCD format. Maximize user convenience and Minimize using system resources.

لینک دانلود