دانلود نرم افزار Visual SEO Studio v1.9.9.9 نسخه ویندوز

Visual SEO Studio

این نرم افزار یک راه حل ساده و کاملا به خصوص است که برای بازاریابان وب طراحی شده است. این نرم افزار مختص کسانی است که نیاز به چک کردن خودکار سایت های مختلف برای پیدا کردن بهترین SEO و حل مسائل مربوط به آن در سایت های خود، دارند.

نرم افزار Visual SEO Studio

همچنین برای کاربرانی که نیاز به بهبود دانش خود در جستجوگرها دارند و وب سایت خود را در یک محیط امن تجزیه و تحلیل می کنند مفید است. هنگامی که نرم افزار را برای اولین بار راه اندازی می کنید، لازم است یک پروژه جدید ایجاد کنید یا یک پروژه از قبل طراحی شده را باز کنید. به این ترتیب این نرم افزار، به طور خودکار تمام تنظیمات آن پروژه را در محل انتخاب شده ذخیره خواهد کرد. پنجره اصلی در Visual SEO Studio سه بخش را نشان می دهد که می توانید از آنها استفاده کنید. یکی برای مدیریت تمام پروژه های در دسترس، یکی برای سازماندهی جلسات و دیگری برای ردیابی سایت های مدیریت شده. توضیحات بیشتر در سایت شرکت سازنده.
نام: Visual SEO Studio
شرکت سازنده: visual-seo
ورژن: v1.9.9.9
زبان: انگلسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Visual SEO Studio v1.9.9.9 - win

Visual SEO Studio is a straightforward and complete solution especially designed for web marketers who need to automate manual on-site checks, locate and fix SEO issues for their sites and search for unexpected inbound links. Also, it comes in handy for users who need to improve their SEO knowledge and analyze their website in a secure environment. When you launch the application for the first time, you are required to create a new project or open an existing one. On this manner, it will automatically save all the crawl settings and configurations in the selected location.

لینک دانلود