تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Viva Designer Expert v9.5.0.8203 x64 – Win

طراح ویوا اولین برنامه نویسی و طرح بندی در جهان برای دسکتاپ و وب است. این برنامه DTP با قیمت بسیار بالای قیمت بسیار قدرتمند است و هنوز هم بسیار آسان است. با استفاده از مفاهیم نوآورانه شما می توانید قدم به قدم فرایندهای کاری و مدیریت اسناد خود را بهبود ببخشید. با VivaDesigner، تمام همکاری های بین مشتریان نهایی، شرکت ها و کارکنان آنها، و همچنین آژانس ها، ارائه دهندگان خدمات، چاپگرها و ویراستاران می تواند ساده و به طور چشمگیری بهبود یابد. نرم افزار Viva Designer Expert یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های  نشر رومیزی است که توسط گروه نرم افزاری Viva Designer Expert طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه  نشر رومیزی به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های  نشر رومیزی کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار Viva Designer Expert به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه  نشر رومیزی برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. Viva Designer Expert با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه  نشر رومیزی هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار Viva Designer Expert را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

www.download.ir APP Viva Designer center

ویژگی های نرم افزار Viva Designer Expert :– سادگی کار با نرم افزار-صرفه جویی در هزینه ها– ارائه تمام ابزارها و قابلیت های موردنیاز در عین سهولت در استفاده– برنامه ای سازگار برای تمام سیستم عامل ها، قابل استفاده از طریق اینترنت و سازگار با تمام مرورگرهای مدرن– سازگاری کامل با Adobe InDesign (فرمت IDML)، MS-Word (فرمت RTF)، MS-Excel– وارد کردن داده و اطلاعات از سایر نرم افزارها-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  نشر رومیزی– نرم افزار کاربردی  نشر رومیزی-انجام  نشر رومیزی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Viva Designer Expert  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Viva Designer Expertنوع نرم افزار :  ابزار  نشر رومیزینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Viva Designer Expert v9.5.0.8203 x64

Viva Designer Expert is the first typesetting and layout program in the world for both desktop and Web. This economically priced high end DTP program is extremely powerful and still very easy to use. With its innovative concepts, you can decisively improve your working processes and document management. With VivaDesigner, all collaborations between end customers, corporations and their employees as well as agencies, service providers, printers and editors can be simplified and dramatically improved.

لینک دانلود