تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار VoiceBot Pro v3.5 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/05نسخه جدید VoiceBot Pro v3.5 اضافه شد.

اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مدیریت فرامین ویندوز هستید، بی شک نام شرکت Binary Fortress Software را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه مدیریت فرامین ویندوز است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه مدیریت فرامین ویندوز داده است. نرم افزار VoiceBot Pro یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت فرامین ویندوز بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های مدیریت فرامین ویندوز روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با مدیریت فرامین ویندوز سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه مدیریت فرامین ویندوز هستید ،نرم افزار VoiceBot Pro یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مدیریت فرامین ویندوز است  که محصول شرکت Binary Fortress Software بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه مدیریت فرامین ویندوز است. کمپانی Binary Fortress Software مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند.  امروزه استفاده از مدیریت فرامین ویندوز به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه مدیریت فرامین ویندوز باعث شده است. ابزارهای مدیریت فرامین ویندوز با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از مدیریت فرامین ویندوز نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با مدیریت فرامین ویندوز را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با مدیریت فرامین ویندوز سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.نرم افزار VoiceBot Pro با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر مدیریت فرامین ویندوز به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار VoiceBot Pro تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار VoiceBot Pro می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت فرامین ویندوز برای خود داشته باشید.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

VoiceBot center

ویژگی های نرم افزار VoiceBot Pro :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت فرامین ویندوز– کاربردی در امر مدیریت فرامین ویندوز-انجام مدیریت فرامین ویندوز با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان-و ….مشخصات نرم افزار VoiceBot Pro  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Binary Fortress Softwareنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت فرامین ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

VoiceBot Pro

VoiceBot Pro

VoiceBot lets you take command with your voice! Say commands out loud to send actions to your games and applications. Use your voice to type keyboard shortcuts, click and move your mouse, and execute macros and scripts.

لینک دانلود