تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار VoiceBot Pro v3.4 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/8/1 نسخه جدید VoiceBot Pro v3.4 اضافه شد.

اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مدیریت فرامین ویندوز هستید، بی شک نام شرکت Binary Fortress Software را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه مدیریت فرامین ویندوز است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه مدیریت فرامین ویندوز داده است. نرم افزار VoiceBot Pro یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت فرامین ویندوز بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های مدیریت فرامین ویندوز روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با مدیریت فرامین ویندوز سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه مدیریت فرامین ویندوز هستید ،نرم افزار VoiceBot Pro یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مدیریت فرامین ویندوز است  که محصول شرکت Binary Fortress Software بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه مدیریت فرامین ویندوز است. کمپانی Binary Fortress Software مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند.  امروزه استفاده از مدیریت فرامین ویندوز به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه مدیریت فرامین ویندوز باعث شده است. ابزارهای مدیریت فرامین ویندوز با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از مدیریت فرامین ویندوز نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با مدیریت فرامین ویندوز را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با مدیریت فرامین ویندوز سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.نرم افزار VoiceBot Pro با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر مدیریت فرامین ویندوز به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار VoiceBot Pro تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار VoiceBot Pro می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت فرامین ویندوز برای خود داشته باشید.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

VoiceBot center

VoiceBot lets you take command with your voice! Say commands out loud to send actions to your games and applications. Use your voice to type keyboard shortcuts, click and move your mouse, and execute macros and scripts.

Advanced Voice Control
Take control over your favourite games with VoiceBot’s advanced voice recognition. Bind voice commands to in-game actions and perform simple or complex actions with a single word.

Full VR Compatibility
Fully compatible with your favourite VR headsets, including the Oculus Rift. Take your VR gaming to the next level of immersion!

Ready-to-Use Game Profiles
Packed with hundreds of premade game profiles ready for you to use. Old games, new games, indie games and big-budget games, VoiceBot has you covered!

Scriptable Game Macros
Create custom game macros to bind to voice commands. Use our simple editor to create basic sequences, or code your own complex scripted macros using the built-in C# code editor. The only limit is your imagination!

Sync Between Computers
Sign-in to your Binary Fortress account and sync your game profiles between your computers automatically.

Share with the Community
Create and share your own custom game profiles with the VoiceBot community. Have a favourite game that doesn’t have a profile? Set one up and we’ll help you share it with the incredible VoiceBot community so everyone can enjoy it!

ویژگی های نرم افزار VoiceBot Pro :

– سادگی کار با نرم افزار

-محیط بسیار قویی

-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز

-ابزار بسیار قویی مدیریت فرامین ویندوز

– کاربردی در امر مدیریت فرامین ویندوز

-انجام مدیریت فرامین ویندوز با بیشترین سرعت و کمترین زمان

-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها

-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری

-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان

-و ….

مشخصات نرم افزار VoiceBot Pro  :

پلتفرم   : PC / Laptop

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2018

شرکت سازنده :   Binary Fortress Software

نوع نرم افزار :  ابزار مدیریت فرامین ویندوز

نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

VoiceBot Pro

لینک دانلود