تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار VovSoft Blur Multiple Images v1.5 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/04نسخه جدید VovSoft Blur Multiple Images v1.5 اضافه شد.

نرم افزار VovSoft Blur Multiple Images یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های بلور کردن تصاویر به صورت گروهی است که توسط گروه نرم افزاری VOVSOFT طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه بلور کردن تصاویر به صورت گروهی به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های بلور کردن تصاویر به صورت گروهی کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار VovSoft Blur Multiple Images به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه بلور کردن تصاویر به صورت گروهی برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. VovSoft Blur Multiple Images با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه بلور کردن تصاویر به صورت گروهی هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار VovSoft Blur Multiple Images را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

VovSoft Blur Multiple Images center - Screenshot-www.download.ir

ویژگی های نرم افزار VovSoft Blur Multiple Images :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی بلور کردن تصاویر به صورت گروهی– کاربردی در بلور کردن تصاویر به صورت گروهی-انجام بلور کردن تصاویر به صورت گروهی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر نرم افزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-و ….مشخصات نرم افزار VovSoft Blur Multiple Images  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   VOVSOFTنوع نرم افزار :  ابزار بلور کردن تصاویر به صورت گروهینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

VovSoft Blur Multiple Images

VovSoft Blur Multiple Images v1.5

Most image editors enable you to apply various types of blurring effects to images, but the process is not always as straightforward as many users would like, and editing multiple files can take a lot of time. Blur Multiple Images is a very simple application that seeks to offer a more accessible solution. It allows you to apply a blurring effect in just a couple of easy steps.

لینک دانلود