تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار VovSoft Text Statistics Analyzer v2.1 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/26نسخه جدید VovSoft Text Statistics Analyzer v2.1 اضافه شد.

استفاده از نرم افزار های مدیریت متون و نوشتار روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با مدیریت متون و نوشتار سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه مدیریت متون و نوشتار هستید ،نرم افزار VovSoft Text Statistics Analyzer یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مدیریت متون و نوشتار جزو برترین نرم افزار ها در زمینه مدیریت متون و نوشتار است. کمپانی VovSoft مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند. نرم افزار VovSoft Text Statistics Analyzer یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت متون و نوشتار بر آورده سازید.  امروزه استفاده از مدیریت متون و نوشتار به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه مدیریت متون و نوشتار باعث شده است. ابزارهای مدیریت متون و نوشتار با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار VovSoft Text Statistics Analyzer با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر مدیریت متون و نوشتار به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت متون و نوشتار برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

Text Statistics Analyzer center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار VovSoft Text Statistics Analyzer :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت متون و نوشتار– نرم افزار کاربردی مدیریت متون و نوشتار-انجام مدیریت متون و نوشتار با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار VovSoft Text Statistics Analyzer  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   VovSoft نوع نرم افزار :  ابزار مدیریت متون و نوشتارنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

VovSoft Text Statistics Analyzer

VovSoft Text Statistics Analyzer v2.1

Text Statistics Analyzer is a useful utility for generating quick stats of any text. Char, word and line statistics are available. You can also export the data into CSV file for further analysis.Even though we might not be aware of it, linguistic habits do characterize each and every one of us, and while in conversations this is a little harder to spot, written text is irrefutable proof of this tendency. Text Statistics Analyzer is a program that offers to take a look at precisely these characteristics of the written speech, without being a tool addressing strictly professionals.

لینک دانلود