تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار AbyssMedia WaveCut Audio Editor v5.4.0.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/26نسخه جدید AbyssMedia WaveCut Audio Editor v5.4.0.0 اضافه شد.

WaveCut Audio Editor ابزار ویرایش فرمت های مختلف صوتی است که از فرمت های صوتی زیادی مانند MP3 ،OGG ،WAV ،WMA ،AIFF ،M4A ،AAC ،AC3 ،APE ،MPC ،FLAC ،WV ،OPUS ،TTA ،OptimFROG ،ALAC و SPEEX پشتیبانی می کند.  WaveCut Audio Editor یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت AbyssMedia است که در رده نرم افزار های ویرایشگر فایل های صوتی قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه ویرایشگر فایل های صوتی است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های ویرایشگر فایل های صوتی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار  WaveCut Audio Editor را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های ویرایشگر فایل های صوتی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار  WaveCut Audio Editor با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه ویرایشگر فایل های صوتی همراهی خواهد کرد. نرم افزار  WaveCut Audio Editor تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ویرایشگر فایل های صوتی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه ویرایشگر فایل های صوتی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

WaveCut Audio Editor center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار  WaveCut Audio Editor :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی ویرایشگر فایل های صوتی– نرم افزار کاربردی ویرایشگر فایل های صوتی-انجام ویرایشگر فایل های صوتی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار  WaveCut Audio Editor  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   AbyssMediaنوع نرم افزار :  ابزار ویرایشگر فایل های صوتینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

 WaveCut Audio Editor

AbyssMedia WaveCut Audio Editor v5.4.0.0

WaveCut Audio Editor is an improved version of our free audio editor for Windows. With greater speed and multi-window interface, it remained all the same compact and easy to use. Most basic operations performs instantly without causing any delay. We collected suggestions from our users for a long time and have made hundreds of improvements in all aspects of audio editing. In addition, the editor now supports much more popular audio formats. Statistics say that 90% of users use only 10% of the features of the software. Rather than add many rarely used functions, we focused our attention on the most popular functions.

لینک دانلود