تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار WipWare WipFrag v3.3.14.0 – Win

WipWare WipFrag یک راه حل حرفه ای مهندسی با انواع ویژگی های پردازش تصویر را فراهم می کند. تجزیه و تحلیل قطعات مختلف و تنظیم آنها در مقیاس بر اساس داده های را به صورت آماری ایجاد کنید. بخش هایی از تصاویر را مشاهده کرده و آنها را تجزیه و تحلیل می کند. در طول فرایند بهینه سازی تغییرات ظریف ایجاد می کند و مرحله تئوری را غلبه می دهد و تصمیم درست را می گیرد. علاوه بر این، آن را تجزیه و تحلیل ذرات قابل اعتماد از صنعت مواد معدنی، جنگلداری، و بسیاری از سازمان های دیگر را فراهم می کند. ساده و آسان است برای استفاده از محیط زیست با انواع ابزار و گزینه های حرفه ای برای تصمیم گیری درست.در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های  مهندسی و حرفه‌ای تصاویر افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون WipWare سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه  مهندسی و حرفه‌ای تصاویر دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای  مهندسی و حرفه‌ای تصاویر هستید نرم افزار WipWare WipFrag یکی دیگر از محصولات WipWare  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه  مهندسی و حرفه‌ای تصاویر بر آورده سازید. نرم افزار WipWare WipFrag تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  مهندسی و حرفه‌ای تصاویر برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه  مهندسی و حرفه‌ای تصاویر و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir APP WipWare WipFrag center

ویژگی های نرم افزار WipWare WipFrag :– سادگی کار با نرم افزار– دارای ویژگی‌های طراحی و تحلیل قدرتمند– تحلیل داده‌های آماری و تاریخی– تجزیه، تحلیل و تنظیم مقیاس‌ها– پردازش اطلاعات با سرعت بالا– فراهم کردن با دقت بالا– تصمیم گیری درست بر اساس گزارش‌های ورودی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  مهندسی و حرفه‌ای تصاویر– نرم افزار کاربردی  مهندسی و حرفه‌ای تصاویر-انجام  مهندسی و حرفه‌ای تصاویر با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار WipWare WipFrag  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   WipWareنوع نرم افزار :  ابزار  مهندسی و حرفه‌ای تصاویرنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

WipWare WipFrag v3.3.14.0

WipWare WipFrag provides a professional engineering solution with a variety of image processing features. Analyze different parts and adjust them on the scale accordingly. Create historical data on a statistical basis. View the parts of the images and analyze them.It provides delicate changes during the optimization process and overcome the theory stage and make the right decision. Moreover, it provides reliable particle analysis of the minerals industry, forestry, and many other agencies. It is simple and easy to use environment with a variety of professional tools and options to make the right decision.

لینک دانلود