تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار WireframeSketcher v6.1.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/17نسخه جدید WireframeSketcher v6.1.0 اضافه شد.

نرم افزار WireframeSketcher  یک ابزار قوی است که به طراحان و مدیران محصول کمک می کند تا به سرعت برایبررسی های اولیه نمونه های اولیه برای برنامه های دسکتاپ، وب و تلفن همراه ایجاد کنند. این برنامه دسکتاپ و پلاگین برای هر Eclipse IDE است. هر دو به عنوان یک ابزار مستقل و قاب سیمی، بلکه به عنوان یک افزونه برای هر Eclipse IDE نیز می آید. این پلت فرم متقابل است و یک رابط کاربری کاربر پسند و سریع در Windows، Mac OS X و لینوکس دارد. هر چیزی را از مدلهای سریع به نمونه های بزرگ ایجاد کنید. ساخته شده در refactoring شما اجازه می دهد بدون دردسر تغییر نام و حرکت فایل ها در اطراف بدون شکستن لینک. UI انعطاف پذیر اجازه می دهد تا از مانیتور های چندگانه استفاده کنید. با نرم افزار  شما نگاه خشن، ناتمام، دست کشیده برای mockups خود را دریافت کنید. به این ترتیب، ذینفعان شما با جزئیات کمی آشفته نخواهند بود و می توانید بر اهمیت آن تمرکز کنید. در صورت نیاز، شما می توانید بلافاصله به یک نگاه تمیز تغییر دهید. نرم افزار  همراه با مجموعه گسترده ای از کنترل های رابط کاربر. شما دکمه ها، جعبه ها، درختان، جداول را پیدا خواهید کرد، نام آن را خواهید دید. کنترل ها بسیار انعطاف پذیر هستند و می توانند با استفاده از خواص و با استفاده از نحو ویکی به طور مستقیم در متن سفارشی شوند. رابط برای سرعت بهینه سازی شده است. کلید های میانبر چندگانه امکان استفاده از صفحه کلید کارآمد را دارند. نمایش خواص ساده برای به حداکثر رساندن کارایی شما است. اشیاء موقعیت را به سرعت با ضربه زدن به شبکه و راهنماهای هوشمند. از لینک دادن برای ایجاد نمونه های تعاملی استفاده کنید. ارائه نمونه اولیه خود را در حالت تمام صفحه و کلیک کنید تا نشان دهد که چگونه برنامه یا وب سایت مورد نظر قرار می گیرد. قالب بندی شما اجازه می دهد تا هر ویجت ای که از متن پشتیبانی می کند را سبک کنید. با استفاده از یک سنتکس ساده می توانید بیت های متن را به صورت جسور، کج، زیر خط کشیده و حتی آیکن ها را وارد کنید تا علامت های جعبه، دکمه های رادیویی و غیره را وارد کنید. برجسته سازی نحو موجب صرفه جویی در از دست دادن در متن شما می شود.

WireframeSketcher center

ویزگی های نرم افزار  WireframeSketcher: – ایجاد شمای کلی از رابط کاربری– انعطاف پذیر– مستقل Eclipse– کتابخانه برای طراحی رابط کاربری– ساخت نمونه های اولیه تعاملی– دارای مجموعه از ویکتور آیکون– ایجاد کامپوننت ها با قابلیت استفاده مجددمشخصات نرم افزار WireframeSketcher  : پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده :  WireframeSketcherنوع نرم افزار : توسعه دهندهنوع فایل : EXE 

WireframeSketcher

WireframeSketcher v6.1.0

WireframeSketcher is a wireframing tool that helps designers, developers and product managers quickly create wireframes, mockups and prototypes for desktop, web and mobile applications. It’s a desktop app and a plug-in for any Eclipse IDE.


Wireframing Tool for Professionals
- Create wireframes in minutes
- Get quality feedback fast
- Build better software
- Involve your entire team!


Mockup anything
Mockup your website, desktop and mobile applications. Get Android, iPhone, iPad and Windows Phone stencils from Mockups Gallery. Create your own templates, widgets and icons. Everything is vector and looks great at any resolution.


Get results fast
Get results fast and with great effect using wireframe and mockup tool with streamlined, native ui. Focus on what’s important with sketchy look. Take advantage of multiple monitors. Position objects quickly with grid snapping and smart guides.


Collaborate effortlessly
Use version control to work with your team. Manage large prototypes with projects. Present your work in full-screen viewer. Email click-through PDFs to your clients, or upload and share wireframes online on our servers. Use same tool on Mac, Windows and Linux.

لینک دانلود