تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Wolverine Software Student P5 v1.2 – Win

در Wolverine، ما یک برنامه شبیه سازی رویداد گسسته را به نام Student P5 ایجاد می کنیم که به شما امکان می دهد سیستم خود را تحت یک میکروسکوپ قرار دهید و عملیات آن را تحت شرایط آزمایشگاهی بررسی کنید. انیمیشن پس از پردازش به شما می دهد عملکرد کارآمد. اثبات انیمیشن توسط فایل ردیابی تولید شده توسط مدل شبیه سازی شما هدایت می شود. هر بار که انیمیشن را اجرا می کنید مجبور نیستید شبیه سازی اساسی را دوباره اجرا کنید. این به شما اجازه می دهد تا قدرت کامل کامپیوتر خود را برای انیمیشن مهیا کنید. شما حتی می توانید شبیه سازی و انیمیشن خود را روی دستگاه های مختلف اجرا کنید. انیمیشن های کنونی اجازه می دهد تا شما یک انیمیشن را همزمان اجرا کنید که مدل آن را اجرا می کند. یک نسخه کتابدار Proof، بسته بندی شده به عنوان یک کتابخانه پیوند دینامیکی ویندوز (DLL) این کار را آسان می کند. شرکت Wolverine Software سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های  شبیه‌ساز دوبعدی فرآیند و ساخت انیمیشن است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های  شبیه‌ساز دوبعدی فرآیند و ساخت انیمیشن امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Wolverine Software Student را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های  شبیه‌ساز دوبعدی فرآیند و ساخت انیمیشن است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های  شبیه‌ساز دوبعدی فرآیند و ساخت انیمیشن افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Wolverine Software سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه  شبیه‌ساز دوبعدی فرآیند و ساخت انیمیشن دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای  شبیه‌ساز دوبعدی فرآیند و ساخت انیمیشن هستید نرم افزار Wolverine Software Student یکی دیگر از محصولات Wolverine Software  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه  شبیه‌ساز دوبعدی فرآیند و ساخت انیمیشن بر آورده سازید. نرم افزار Wolverine Software Student با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه  شبیه‌ساز دوبعدی فرآیند و ساخت انیمیشن همراهی خواهد کرد. نرم افزار Wolverine Software Student تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  شبیه‌ساز دوبعدی فرآیند و ساخت انیمیشن برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه  شبیه‌ساز دوبعدی فرآیند و ساخت انیمیشن و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir_Wolverine Software Student P5 center

ویژگی های نرم افزار Wolverine Software Student :– سادگی کار با نرم افزار– دارای ساختار باز Proof Animation– انیمیشن‌سازی مدل‌هایی از هر نرم افزار با فرمت ASCII– کار با مدل هایی از نرم‌افزار‌های Extend ،SIMAN ،SIMSCRIPT II.5 ،SLAM II– محیط کاری متنوع با توصیف هندسی مبتنی بر بردار– توانایی حرکت دادن ناحیه مرور، چرخش، افزایش و کاهش زوم در انیمیشن– حرکت اشیاء در طول صفحه نمایش به شیوه‌ای واقع‌بینانه– دارای حرکاتی روان با 60-70 به‌روزرسانی در هر ثانیه-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  شبیه‌ساز دوبعدی فرآیند و ساخت انیمیشن– نرم افزار کاربردی  شبیه‌ساز دوبعدی فرآیند و ساخت انیمیشن-انجام  شبیه‌ساز دوبعدی فرآیند و ساخت انیمیشن با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Wolverine Software Student  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Wolverine Softwareنوع نرم افزار :  ابزار  شبیه‌ساز دوبعدی فرآیند و ساخت انیمیشننوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Wolverine Software Student P5 v1.2

At Wolverine, we develop discrete-event simulation software named Student P5 that allows you to place your system under a microscope and explore its operation under laboratory conditions. Post-processed animation gives you efficient performance. Proof Animation is driven by a trace file produced by your simulation model. You don't have to re-run the underlying simulation every time you run the animation. This lets you harness the full power of your PC for animation. You can even run your simulation and animation on different machines.Concurrent animation allows you to run an animation at the same time you run the model that drives the animation. A library version of Proof, packaged as a Windows Dynamic Link Library (DLL) makes this easy to do.

لینک دانلود