تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Xceed Ultimate Suite v18.1 – Win

Xceed Ultimate Suite نرم افزار Xceed Ultimate Suite یقیناً کامل ترین و قدرتمندترین مجموعه کامپوننت های شرکت بزرگ Xceed می باشد که برنامه نویسان آشنایی بسیاری با این کمپانی و محصولات آن دارند. این شرکت در زمینه تولید و ارائه نرم افزارهای کامپوننت و همچنین ابزارهایی برای پلتفرم Microsoft .NET فعالیت می کند و توانسته کمک های بسیاری به برنامه نویسان نماید. این نرم افزار دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که باعث تمایز عمده آن با سایرین شده است. در واقع Xceed Ultimate Suite شامل کلیه رابط های کاربری Xceed و کامپوننت هایی برای استفاده از اطلاعات و داده ها در اختیار برنامه نویسان قرار می دهد. این نرم افزار توانسته بیش از 140 کامپوننت و توابع پیش نویسی شده را گرد آورد و به صورت یکجا در اختیار کاربران قرار دهد.

سایر مشخصات : کمپانی Xceed توانسته با ارائه کامپوننت های مختلف و متنوعی در قالب های WPF ، .NET ، Silverlight و COM قدم های بزرگی در برنامه نویسی بردارد. تا کنون این کمپانی توانسته بیش از 65 کامپوننت حرفه ای ارائه کند که توسط ده ها هزار برنامه نویس حرفه ای مورد استفاده قرار گیرد. همچنین کامپوننت های Xceed توسط شرکت های بزرگی همچون مایکروسافت در نرم افزارهایی مانند Visual Studio ،Microsoft Office و بسیاری نرم افزار دیگر مورد استفاده واقع گردیده است. لازم به ذکر است تمام کامپوننت‌ها حق امتیاز رایگان توزیع و تعرفه نامحدود سرور را در اختیار کاربر قرار می‌دهند و به طور کامل و ماهرانه‌ای ثبت شده‌اند و شامل تنوع بسیاری در برنامه‌های کاربردی مانند Visual Studio می‌باشند.

Xceed.Ultimate.Suite.center

ویژگی های نرم افزار Xceed Ultimate Suite :– عدم وابستگی کامپوننت ها به DLL های خارجی– قابلیت چند موضوعی بودن کامپوننت ها– قابلیت کلاس ثانویه برای فشرده سازی در .NET همراه با کاهش حجم– پشتیبانی از منبع رمزنگاری Xceed– کاربری ساده مبنی بر درک مستقیم رابط برنامه نویسی نرم افزار

Xceed Ultimate Suite

لینک دانلود