دانلود نرم افزار XFlip Professional

نرم افزار XFlip Professional 2.0.5 , نرم افزاری قدرتمند با امکانات بسیار زیاد برای ساخت مجلات الکترونیکی، کاتالوگ های دیجیتالی، بروشورهای الکترونیکی و مجلات آنلاین می باشد . با استفاده از این برنامه می توانید تجربه ای فوق العاده به خوانندگانتان بدهید . این نرم افزار برای شما بهترین ابزار طراحی برای ساخت مجلات و یا کتب الکترونیک را فراهم می آورد فقط کافیست شما فایل PDF ، ویدیوها ، تصاویر ، فایل Swf (فلش) را در نرم افزار اضافه کنید سپس به شخصی سازی و ویراش با ابزارهای موجود بپردازید. شما عزیزان اکنون می توانید این نرم افزار را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت نمایید.

 

ویژگی های نرم افزار XFlip Professional 2.0.5 :

– بارگذاری سریع و امکان اضافه کردن فایل ها با فرمت های گوناگونعلاوه بر فایل های PDF که می توانید از آنها در برنامه اضافه کنید ، XFlip Professional 2.0.5 این اجازه را به شما می دهد تا فایل های آفیس (PowerPoint, Word, Excel)،  Flash movies (.flv, f4v, mp4,.swf)، تصاویر (JPG،PNG،BMP،JPEG،GIF) را با افکت هایی سه بعدی به کتاب دیجیتالی خود اضافه کنید . این نرم افزار در ساخت کتاب و مجلات الکترونیک 3D کاملا بی نظیر است .

– گزینه های چاپ دقیق و قابل انعطاف

HTML : مطالب خود را برای کاربران PC و موبایل با فرمت HTML خروجی بگیرید تا کاربران بتوانند به صورت آنلاین از مطالبتان استفاده کنند. (HTML برای نسخه های موبایل مجلات توصیه می شود.)

SWF : برای Upload کردن سریع از فرمت SWF استفاده کنید، این کار شما را از آپلود کردن تعداد زیاد فایل نجات می دهد. (زمانی که سایت شما تنها از فایل های مستقل(Standalone) پشتیبانی می کند، فرمت SWF واقعا توصیه می شود.)

EXE : برای مطالعه کاربران در حالت آفلاین، فایل EXE ایجاد کنید، خروجی برنامه می تواند به راحتی بر روی ویندوز اجرا شود و کاربر نیازی به نصب برنامه ی دیگری ندارد. (اگر می خواهید مجله الکترونیکتان را بر روی CD منتشر کنید، فرمت EXE به شما پیشنهاد می شود.)

APP : برای استفاده آفلاین مجله برای کاربران سیستم عامل Mac، فایل خود را با فرمت APP خروجی بگیرید.

ZIP : می توانید فایل خود را به صورت ZIP خروجی بگیرید و به دوستان و مشتریان خود ایمیل کنید.

Screen Saver : می توانید مجله الکترونیک خود را به صورت اسکرین سیور ویندوز در بیاورید.

– طراحی مجله های دیجیتالی از روی فایل PDF

– انیمیشن زوم و ورق زدن

– جستجو بر اساس کلید

– امکان پرینت

– امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

– ویرایش آنلاین و افلاین

– سازگاری با گوشی های همراه ، تبلت ، آیفون ، آیپد

– شخصی سازی پوسته ها

– امکان رمزگذاری بر روی کتاب

– حالت ورق زدن خودکار

– امکان Bookmark کردن بر روی کتاب

– امکان اضافه کردن صدا بر پس زمینه صفحات

– پشتیبانی از تبدیل دسته ای

– ویراستار پیشرفته صفحات

– سازگاری با سیستم عامل های Windows 2000/ XP/ Vista/ 7

 

تصویری از محیط نرم افزار XFlip Professional 2.0.5 : 

XFlip.Professional.2.0.5-1

 

دانلود نرم افزار XFlip Professional با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود