تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Xilinx SDNet v2018.2 x64 – Win

شرکت Xilinx  سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های برنامه نویسی چیپ های زیلین است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های برنامه نویسی چیپ های زیلین امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Xilinx SDNet را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های برنامه نویسی چیپ های زیلین است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های برنامه نویسی چیپ های زیلین افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Xilinx  سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه برنامه نویسی چیپ های زیلین دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای برنامه نویسی چیپ های زیلین هستید نرم افزار Xilinx SDNet یکی دیگر از محصولات Xilinx   است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه برنامه نویسی چیپ های زیلین بر آورده سازید. نرم افزار Xilinx SDNet با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه برنامه نویسی چیپ های زیلین همراهی خواهد کرد. نرم افزار Xilinx SDNet تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای برنامه نویسی چیپ های زیلین برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه برنامه نویسی چیپ های زیلین و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Xilinx SDNet center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Xilinx SDNet :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی برنامه نویسی چیپ های زیلین– نرم افزار کاربردی برنامه نویسی چیپ های زیلین-انجام برنامه نویسی چیپ های زیلین با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Xilinx SDNet  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Xilinxنوع نرم افزار :  ابزار برنامه نویسی چیپ های زیلیننوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

The SDNet Xilinx product is a network programming environment with Xilinx FPGA and SoC equipment allowing users to design and build new accelerated, accelerated, accelerated generation networks. This software accelerates the design of computer networks by supporting the processing of high-latency packets and low latency packets, as well as hardware-based hardware-diffusion of information pages that are programmed with software. This software searches for accelerating the data page during a switch or slice of the network and increases productivity in network systems, especially in Data Centers, Multilateral Lips (MECs), SDNs and NFVs.

Xilinx SDNet

لینک دانلود