تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار XLineSoft ASPRunner Enterprise 9.1.24916 – Win

ASPRunner .NET Enterprise نرم افزار حرفه ای در زمینه ایجاد مجموعه ای از صفحات ASP.NET و دسترسی و تغییر دیتابیس های اوراکل, SQL Server, MS Access و MySQL می باشد. کد های ایجاد شده ASP.NET در این نرم افزار قوی و تغییر دادن آن ها بسیار آسان است. این برنامه تعداد زیادی از قالب های نرم افزار آماده ساخته شده سایت ها به همراه رابط گرافیکی کامل و ساختار پایگاه داده ارائه می دهد. کار با تمامی قالب ها آسان و قابل تنظیم می باشد. بعضی از قالب های در دسترس ASPRunner.NET عبارتند از: اتومبیل, تبلیغات طبقه بندی شده, دانش, املاک و مستغلات, لیست کار, و اخبار. XLineSoft ASPRunner یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت XLineSoft  است که در رده نرم افزار های مدیریت دیتابیس های اوراکل قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مدیریت دیتابیس های اوراکل است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدیریت دیتابیس های اوراکل امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار XLineSoft ASPRunner را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت دیتابیس های اوراکل است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار XLineSoft ASPRunner با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت دیتابیس های اوراکل همراهی خواهد کرد. نرم افزار XLineSoft ASPRunner تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت دیتابیس های اوراکل برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت دیتابیس های اوراکل و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App XLineSoft ASPRunner center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار XLineSoft ASPRunner :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت دیتابیس های اوراکل– نرم افزار کاربردی مدیریت دیتابیس های اوراکل-انجام مدیریت دیتابیس های اوراکل با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار XLineSoft ASPRunner  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   XLineSoftنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت دیتابیس های اوراکلنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

XLineSoft ASPRunner

XLineSoft ASPRunner Enterprise 9.1.24916

ASPRunner .NET Enterprise is a professional software for creating a set of ASP.NET pages and accessing and modifying Oracle, SQL Server, MS Access and MySQL databases. The code created by ASP.NET is powerful and easy to modify in this software. It provides a large number of ready-made software templates with full graphical interface and database structure. Working with all the templates is easy and customizable. Some of the available formats for ASPRunner.NET include cars, classified ads, knowledge, real estate, job listings, and news.

لینک دانلود