تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار XLSTAT Premium v2018.1 B4930 – Win

به روز رسانی :

96/11/10 نسخه جدید اضافه شد.

XLSTAT Premium نرم افزار XLSTAT premium 2018  ابزاری بسیار حرفه ای و قدرتمند در زمینه انجام محاسبات ساده و پیچیده ریاضی می باشد. این نرم افزار پرطرفدار با افزایش سرعت در انجام محاسبات روند پیشرفت و انجام تحقیقات را تا چندین برابر افزایش خواهد داد که این امر باعث جذب تعداد بسیار بالایی کاربر شده است. نرم افزار  XLSTAT premium 2018 با دارا بودن بیش از 200 ابزار استاندارد و حرفه ای در انجام عملیات ریاضی و محاسبات آماری به شما امکان می دهد تا انواع پردازش های خود را به راحتی در محیطی یکپارچه با اکسل به انجام برسانید.

سایر مشخصات : تمام محاسبات و عملیات انجام شده بر روی داده های آماری در محیط اکسل انجام می شود. به راحتی اطلاعات خود را در اکسل وارد کرده و طبقه بندی کنید و توسط نرم افزار XLSTAT premium 2018 در کمترین زمان با حداکثر سرعت این اطلاعات را پردازش کنید. پس از انجام محاسبات نتایج را در جدول نمایش داده و یا برروی چارت رسم کنید تا به راحتی نتایج محاسبات خود را مشاهده و درک کنید. سازگاری نرم افزار XLSTAT premium2018  با تمام نسخه های اکسل از نسخه 97 تا 2016 و ویندوز 9x و ویندوز 10 از قابلیت های مهم این نرم افزار به شمار می آید.

XLSTAT.premium.2018.center

ویژگی های نرم افزار XLSTAT premium 2018 :– قابلیت تجزیه و تحلیل داده CATA– قابلیت بررسی توزیع فرکانس قطعات در سری زمانی– قابلیت انجام محاسبات بین مجموعه های متفاوت و شناسایی موارد ارتباط بین دو مجموعه مذکور– قابلیت نمایش نتاج اطلاعات در جدول یا روی چارت های مختلف– قابلیت تشخیص و تست ویژگی های  اساسی و مهم در محصولات متفاوت– قابلیت تخمین زمان بقا– آزمون های هم انباشتگی: برسی همبستگی ممکن در میان چند سری زمانی– قابلیت بررسی ارتباط بین جدول های احتمالی و مجموعه ای– قابلیت ارزیابی عملکرد در یک آزمون احتمالی

XLSTAT Premium

لینک دانلود