دانلود نرم افزار YUMI v2.0.6.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/9/8نسخه جدید YUMI v2.0.6.0 اضافه شد.
فلش ها و مموری های قابل حمل به دلیل اینکه قابلیت انتقال اطلاعات به صورت بسیار خوبی را در آن می‌توانند بسیاری کارایی های را داشته باشند و از طرفی بدون اینکه دچار خطا در اصلاح شود می تواند کاربرد شوند امروزه کاربرد های زیادی دارد. یکی از موارد استفاده از فلش دیسک ها برای نصب ویندوز برای سیستم عامل و هرگونه نرم افزاری است که نیازمند بوت می باشد به گونه ای که بدون نصب ابزار بود امکان استفاده از این ابزار در سیستم‌عامل جداگانه سیستم اصلی وجود ندارد. نرم افزار های فراوانی وجود دارند که می‌توانند فلش ها و فلش مموری ها را به ابزاری قابل بوت تبدیل کنند که به کاربر اجازه می دهد بدون نیاز به سیستم عامل اصلی یک سیستم عامل جداگانه‌ای نرم افزار ایران به صورت boot را به کار بگیرد. نرم افزار YUMI نرم افزار کاربردی برای تبدیل نرم افزارهای قابل بود به فرمت بوتیبل می باشد که به کاربر اجازه می دهد بدون نیاز به سی دی و دی وی دی نرم افزار خود را برای فلش دیسک ریخته و آن را در سیستم خود استفاده نمایند. نرم افزار بسیار جامع و کاربردی بوده و به کاربر اجازه می‌دهد برای اکثر نرم افزارهای قابل بوت یک منوی بوت ایجاد نموده که به کاربر اجازه می دهد در حالت های یونیورسال این کار را انجام دهد. کار با نرم افزار بسیار ساده بوده و فقط کافیست فایل ها در فلش دیسک کپی کرده و سپس از منوی مورد نظر خود را ایجاد نمایید.

Yumi center

ویژگی های نرم افزار YUMI: – کاربری آسان – استفاده برای تمامی نرم افزارها – بدون نیاز به دانشگاه – سریع و کاربردی – امکان تولید بوت بر مدل های مختلف – امکان ایجاد بود برای چندین سیستم عامل در یک فلش – بازیابی و نوشتن مجدد سکتورهای هر نرم افزار

YUMI

YUMI v2.0.6.0

YUMI (Your Universal Multiboot Installer), is the successor to MultibootISOs. It can be used to create a Multiboot USB Flash Drive containing multiple operating systems, antivirus utilities, disc cloning, diagnostic tools, and more. Contrary to MultiBootISO's which used grub to boot ISO files directly from USB, YUMI uses syslinux to boot extracted distributions stored on the USB device, and reverts to using grub to Boot Multiple ISO files from USB, if necessary.


Aside from a few distributions, all files are stored within the Multiboot folder, making for a nicely organized Multiboot Drive that can still be used for other storage purposes.


YUMI works much like Universal USB Installer, except it can be used to install more than one distribution to run from your USB. Distributions can also be uninstalled using the same tool!

لینک دانلود