تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار ZebraDesigner Pro v2.5.0 Build 9427 – win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/10/23نسخه جدید ZebraDesigner Pro v2.5.0 Build 9427 اضافه شد.

ZebraDesigner Pro v2 نرم افزاری جهت طراحی برچسب ها و ایجاد بارکدهایی پیچیده بر اساس اطلاعات ثابت یا متغیر ساده است. با استفاده از ZebraDesigner Pro v2 می توانید توانایی های چاپگر خود را افزایش دهید و عملکرد آن را با این ویژگی های جدیدی به حداکثر برسانید. ZebraDesigner Pro دارای ویژگی بصری مبتنی بر ویندوز و یک طراح WYSIWYG برچسب، به علاوه قابلیت های RFID و ویژگی های طراحی بارکدها، تنظیمات چاپگر و ابزار تشخیص چاپگر می باشد. ZebraDesigner Pro v2 به شما کمک می کند تا قابلیت های چاپگر Zebra خود را افزایش داده و عملکرد آن را به حداکثر برسانید. این نرم افزار همچنین قابلیت اتصال به پایگاه داده را نیز دارد که می توانید با استفاده از آن از امکانات فراوان این نرم افزار بهره مند شوید. همچنین این نرم افزار قابلیت RFID را نیز در خود گنجانده است.

ZebraDesigner.center

ویزگی های نرم افزار ZebraDesigner Pro v2.5.0 Build 9427:

 رابط کاربری مبتنی بر ویندوز 

طراحی لوگو WYSIWYG

قابلیت اتصال به پایگاه داده

رابط کاربری ساده

قابلیت RFID

تنظیمات چاپگر و ابزار تشخیصی

و …

مشخصات نرم افزار ZebraDesigner Pro v2.5.0 Build 9427:

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2018

نوع نرم افزار : چاپگر

نوع فایل : EXE

ZebraDesigner Pro v2.5.0 Build 9427 - win

ZebraDesigner Pro v2 barcode label design software makes creating complex labels based on fixed or variable data simple. With ZebraDesigner Pro v2, you enhance your printer's capabilities and maximize its performance with these features.


ZebraDesigner Pro features an intuitive, Windows-based interface and a WYSIWYG label designer, plus RFID capabilities and wizards, printer configuration and printer diagnostic tools. ZebraDesigner Pro v2 helps you enhance your Zebra printer's capabilities and maximizes its performance.


- Windows-based interface
- WYSIWYG label designer
- Database Connectivity
- RFID capabilities
- Printer configuration and diagnostic tools

لینک دانلود