تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Ziva Dynamics VFX Maya v1.6 – Win

ZIVA VFX یک پلاگین مایا است که به شما اجازه می دهد شخصیت های واقعی را با دینامیک ثانویه فیزیک طراحی کنید. برای استودیوها، سازندگان سازنده و مزارع ارائه شده، در سیستم عامل ویندوز یا لینوکس فعال هستند. استفاده از انواع مواد مختلف، تولید حرکت قوی: StVK، NeoHookean، چرخشی، بدون انحصاری. اشیاء را با استفاده از خودکار تشخیص برخورد و پاسخ با حفظ حجم آلی از اهمیت برخوردار است. جامدات الاستیک هدف به مش های بیرونی متحرک مثلث برای حرکت فوری ثانویه. نقاشی آسان: مناطق دلبستگی، فیبرهای عضلانی، قدرت عضلانی، رزولوشن مش تابع، خواص مواد و غیره. شبیه سازی حافظه یا رم برای بازیابی و / یا راهاندازی مجدد سریع. اسکریپت و خط لوله با استفاده از Maya MEL، یا ابزار ابزار پایتون منبع باز ما .. مش های مثلث دلخواه را به جامدات شبیه سازی شده خود اضافه کنید. Ziva Dynamics VFX Maya یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Ziva Dynamics است که در رده نرم افزار های شبیه سازی آناتومی برای مایا قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه شبیه سازی آناتومی برای مایا است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های شبیه سازی آناتومی برای مایا امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Ziva Dynamics VFX Maya را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های شبیه سازی آناتومی برای مایا است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Ziva Dynamics VFX Maya با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه شبیه سازی آناتومی برای مایا همراهی خواهد کرد. نرم افزار Ziva Dynamics VFX Maya تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای شبیه سازی آناتومی برای مایا برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه شبیه سازی آناتومی برای مایا و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir_App_Ziva Dynamics Ziva VFX center

ویژگی های نرم افزار Ziva Dynamics VFX Maya :– سادگی کار با نرم افزار– شبیه سازی  درست با حرکات دقیق حرکت عضله گردن– نقاشی و رنگ آمیزی آسان نواحی ضمیمه شده، الیاف عضلانی، قدرت عضلانی، خواص مواد و …– شبیه سازی استخوان، بافت یا پارچه و اشیاء– حفظ حجم  با دقت بسیار بالا حتی تحت تغییرات بزرگ– اضافه شدن دستور zMeshCheck برای تضمین کیفیت مش– استفاده از از انواع مختلف محرک های فیزیکی– شبیه سازی قشر های نازک برای پوست و لایه های پوششی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی شبیه سازی آناتومی برای مایا– نرم افزار کاربردی شبیه سازی آناتومی برای مایا-انجام شبیه سازی آناتومی برای مایا با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Ziva Dynamics VFX Maya  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Ziva Dynamicsنوع نرم افزار :  ابزار شبیه سازی آناتومی برای مایانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Ziva Dynamics VFX Maya v1.6

ZIVA VFX is a Maya plugin that lets you create lifelike characters with physics-abiding secondary dynamics. Available for studios, indie creators, and render farms, operating on Windows or Linux OS. Use multiple material types, producing robust motion: StVK, NeoHookean, co-rotational, anisotropic. Collide objects using automatic collision detection and response with organic volume conservation. Goal elastic solids to externally animated triangle meshes for instant secondary motion. Easy painting: attachment areas, muscle fibers, muscle strength, tet mesh resolution, material properties, etc. Cache simulations to RAM or disk for fast playback and/or restarting. Script and pipeline using Maya MEL, or our open-source Python tools.. Embed arbitrary triangle meshes into your simulated solids.

لینک دانلود