تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Zuken E3.series 2018 v19.11 – Win

E3.series یک سیستم مبتنی بر ویندوز، مقیاس پذیر، آسان برای یادگیری برای طراحی سیستم های سیم کشی و کنترل، هیدرولیک و پنوماتیک است. راه حل خارج از جعبه شامل طرح (برای نمودار مدار و سیال)، کابل (برای طراحی پیشرفته الکتریکی و مایع)، پانل (برای کابینه و طرح بندی پانل)، و فرم (برای 1: 1 نقشه های ساخت سیم کشی) . یکپارچه با MCAD، E3.series یک راه حل کامل مهندسی طراحی از مفهوم از طریق تحقق فیزیکی و خروجی تولید است. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با  طراحی سیم‌کشی الکتریکی، سیستم‌های کنترل و مهندسی سیالات هستید، بی شک نام شرکت Zuken را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه  طراحی سیم‌کشی الکتریکی، سیستم‌های کنترل و مهندسی سیالات است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه  طراحی سیم‌کشی الکتریکی، سیستم‌های کنترل و مهندسی سیالات داده است. نرم افزار Zuken E3.series یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه  طراحی سیم‌کشی الکتریکی، سیستم‌های کنترل و مهندسی سیالات بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های  طراحی سیم‌کشی الکتریکی، سیستم‌های کنترل و مهندسی سیالات روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار Zuken E3.series یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای  طراحی سیم‌کشی الکتریکی، سیستم‌های کنترل و مهندسی سیالات است  که محصول شرکت Zuken بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه  طراحی سیم‌کشی الکتریکی، سیستم‌های کنترل و مهندسی سیالات است. نرم افزار Zuken E3.series با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر  طراحی سیم‌کشی الکتریکی، سیستم‌های کنترل و مهندسی سیالات به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Zuken E3.series تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Zuken E3.series می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir App Zuken E3.series center

ویژگی های نرم افزار Zuken E3.series :– سادگی کار با نرم افزار– طراحی پنل و کابینت مدارات– رسم شماتیک دیاگرام‌های سیالات– طراحی مدارات یک به یک– طراحی سیستم‌های کنترل– طراحی سیستم‌های هیدرولیکی و پنوماتیکی– طراحی مهندسی و بهره‌گیری از موتور مهندسی MCAD-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  طراحی سیم‌کشی الکتریکی، سیستم‌های کنترل و مهندسی سیالات– نرم افزار کاربردی  طراحی سیم‌کشی الکتریکی، سیستم‌های کنترل و مهندسی سیالات-انجام  طراحی سیم‌کشی الکتریکی، سیستم‌های کنترل و مهندسی سیالات با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Zuken E3.series  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Zukenنوع نرم افزار :  ابزار  طراحی سیم‌کشی الکتریکی، سیستم‌های کنترل و مهندسی سیالاتنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Zuken E3.series

Zuken E3.series 2018 v19.11

E3.series is a Windows-based, scalable, easy-to-learn system for the design of wiring and control systems, hydraulics and pneumatics. The out-of-the-box solution includes schematic (for circuit and fluid diagrams), cable (for advanced electrical and fluid design), panel (for cabinet and panel layout), and formboard (for 1:1 wiring harness manufacturing drawings). Integrated with MCAD, E3.series is a complete design engineering solution from concept through physical realization and manufacturing output.

لینک دانلود