دانلود نسخه نهایی سیستم عامل مکینتاش Mac OS X 10.10 Yosemite

به روز رسانی :

1393/11/20

آخرین نسخه از سیستم عامل مک او اس ( مکینتاش ) عرضه شد . همان طور که اپل قول داده بود سیستم عامل جدید خود را با ظاهری متفاوت منتشر کرد . این بسته با ظاهری شبیه به iOS 7  از طراحی منحصر بفرد  Flat بهره برده است . علاوه بر تغییر ظاهر ، بسته های نرم افزاری قوی همراه با کارایی قابل قبول ارائه شده که از جمله آنها می توان به سیستم قدرتمند مدیریت پیغام ها و تماس ها اشاره کرد . به اینصورت که شما می توانید تماس ها و پیغام های دریافتی خود را از طریق سیستم عامل مدیریت و به آنها پاسخ دهید .از دیگر امکانات خاص این نسخه می توان به حالت ” Dark Mode ” اشاره کرد . این حالت بدین خاطر طراحی شده که کاربر در حین کار با یک نرم افزار خاص از تمرکز بیشتری در حین کار برخوردار باشند . بعد از فعال کردن تمام محیط رابط کاربری تاریک شده و کاربر فقط بر روی نرم افزار مورد نظر متمرکز می شود . پنل ها نیز در این نسخه دستخوش تغییرات شده اند . از گرادیانت های تکراری خبری نیست و ظاهر شفاف تر در این نسخه به چشم می خورد . بخش جستجوی مک که Spotlight نام دارد نیز تغییر کرده و در نزدیکترین محل دسترسی یعنی وسط صفحه کاربری قرار داده شده است . Spotlight میتواند هم در اخبار و هم در نقشه ها به جستجو بپردازد . یکی از امکاناتی که از قبل به Windows 8.1 اضافه شده بود تغییر رنگ پنجره ها با توجه به عکس پس زمینه بود که هم اکنون این قابلبت را در Yosemite هم شاهد هستیم .

 ویژگی های نسخه جدید سیستم عامل مک :– طراحی جدید و مدرن Flat– مدیریت قدرتمند پیغام و تماس ها و مدیریت آنها– سیستم ” Dark Mode ” برای تمرکز بیشتر بر روی نرم افزار مورد نظر– Spotlight جدید به همراه امکان جستجو در نقشه و اخبار– تغییر رنگ پنجره ها با توجه با عکس پس زمینه– طراحی جدید پنل ها با ظاهری شفاف

تصاویری از محیط سیستم عامل Mac OS X 10.10 Yosemite

دانلود آخرین نسخه Mac OS X 10.10 Yosemite Beta مک او اس

دانلود آخرین نسخه OS X 10.10 Yosemite Beta مک او اس

 سیستم مورد نیاز :

iMac (Mid-2007 or later) MacBook (13-inch Aluminum, Late 2008), (13-inch, Early 2009 or later) MacBook Pro (13-inch, Mid-2009 or later), (15-inch, Mid/Late 2007 or later), (17-inch, Late 2007 or later) MacBook Air (Late 2008 or later) Mac Mini (Early 2009 or later) Mac Pro (Early 2008 or later) Xserve (Early 2009)

دانلود نسخه نهایی سیستم عامل مکینتاش Mac OS X 10.10 Yosemite از دانلود فارسی با لینک مستقیم

لینک دانلود