تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

نبرد با اژدها در امپراطوری پادشاهان

دانلود ورژن جدید بازی Crazy Grandpa پدربزرگ اسکیت سوار برای اندروید

بازی Crazy Grandpa پدر بزرگ اسکیت سوار یکی از بازی های رکوردی و بسیار زیبای سیستم های اندروید است. در بازی Crazy Grandpa شما در نقش پدر بزرگ هستید که با یک اسکیت برد به داخل خیابان میروید و به صورت برعکس حرکت میکنید و باید برای کنترل خود و کسب امتیاز از تمامی موانع عبور کنید. در بازی Crazy Grandpa هرچه شما جلوتر می روید سرعت بالا می رود و باید طوری از تمامی موانع عبور کنید تا تعادل شما خراب نشود و امتیاز بیشتری کسب کنید. بازی با یک اسکیت برد به داخل خیابان میروید و به صورت برعکس حرکت میکنید با گرافیک بالا و محیط سه بعدی طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های اندروید 2.1 به بالا می باشد. امروز ما یکی از جدیدترین ورژن های بازی پدربزرگ اسکیت سوار را در اختیارتان قرار داده ایم، امیدواریم که از دانلود آن لذت ببرید.

 

ویژگی های بازی Crazy Grandpa :

– محیط بازی سه بعدی

– گرافیک بالا

– بازی بصورت رکوردی

– مناسب تمامی سنین

– قابل استفاده در تمامی گوشی های اندروید

– مناسب تمامی سیستم های اندروید 2.1 به بالا

 

تصاویری از محیط بازی Crazy Grandpa

Crazy.Grandpa4-www.download.irCrazy.Grandpa1-www.download.irCrazy.Grandpa2-www.download.irCrazy.Grandpa3-www.download.ir

 

It’s a crazy game, the host is a pursuit of optimism, stimulation, speed and greedy grandpa! As long as you enter into his rapid skater world, higher turnover, super speed jumping, eliminate obstacles, more equipment and more scene of the choice, the pursuit of hurricane rapidly all in master’s skateboard empire!better than all speed game,you will like the old man!

 

سایت مرتبط : Google Play

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود