تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید و آیفون Hungry Shark Evolution v8.1.0

به روز رسانی :

1399/08/07 نسخه v8.1.0 اضافه شد.

Hungry Shark Evolution

کوسه گرسنه یکی از بازی های بسیار زیبا و پرطرفدار سیستم های اندروید و آی او اس می باشد. شناگران مراقب باشید ! کوسه گرسنه برگشته است ، گرسنه تر از همیشه . تجربه زندگی به عنوان یک کوسه را تجربه کنید و در مقاطع حساس زنده بمانید و به کوسه بزرگ سفیدی تبدیل کنید . در دریایی پر از آبزیان و موجودات مختلف از جمله انسان . تغذیه از موجودات دریا ، شناگران ، لاک پشت ها و ماهیگیران به رشد شما کمک بسزایی می کند . در دریا باید با کوسه های مهاجم دیگر ، زیر دریایی ها و موجودات عجیب و غریب موجود در اعماق دریا مقابله کنید .

بازی Hungry Shark Evolution

با گرافیک بالا و محیط سه بعدی طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های اندروید 4.1 به بالا و iOS 7.0 به بالا می باشد. امروز ما یکی از جدیدترین ورژن های بازی کوسه گرسنه را در اختیارتان قرار داده ایم. امیدواریم که از دانلود بازی Hungry Shark Evolution لذت ببرید.
نام: Hungry Shark Evolution
حجم فایل: 99 مگابایت
شرکت سازنده: Ubisoft Entertainment
ورژن: v8.1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید و ای او اس
سبک بازی: آرکید - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا و iOS 7.0 به بالا

Hungry Shark Evolution - v8.1.0

We're the Official game for Shark Week - live every week like it's Shark Week!
Take control of a very Hungry Shark and go on a frantic ocean rampage, surviving as long as possible by eating everything and everyone in your way! Explore a beautiful underwater world and evolve iconic sharks like the Great White and Megalodon!

لینک دانلود