تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود پروژه آماده افتر افکت Motion Array Military Display After Effects Template

After Effects یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای جلوه های ویژه و Motion Graphics است که در بسیاری از پروژه های سینمایی استفاده می شود و در حال حاضر اولین گزینه کارگردانان سینما به شمار می آید . جلوه های ویژه در افتر افکت این اجازه را به کاربران می دهد تا تصاویر متحرک , 2 بعدی و 3 بعدی را با بسیاری از ابزارهای در اختیارشان خلق کنند همچنین Motion Graphics به طرح های گرافیکی متحرک گفته می شود که در زمینه های تبلیغات ، تیزرهای تلوزیونی ، تیتراژ فیلم و از همه مهمتر تیزر برنامه های تلوزیون به کار می رود .

Motion Array Military Display دارای 8 جایگاه برای قرار دادن تصویر یا ویدئو , 8 جایگاه قراردادن متن و یک لوگو که این امکان را به کاربران می دهد تا با قرار دادن لوگوی اختصاصی خود , پروژه مورد نظرتان را سفارشی کنید . این پروژه نیازی به هیچ افزونه ای ندارد همچنین با وجود جلوه های صوتی می توانید کار شما را منحصر به فرد کند . اگر هنگام کار با مشکل روبرو شدید می توانید به فایل PDF آموزشی که در فایل ها قرار دارد مراجعه کرده و راه حل مورد نظر را بیابید .

Motion.Array.Military.Display.After.Effects.Template.7.www.Download.ir Motion.Array.Military.Display.After.Effects.Template.6.www.Download.ir Motion.Array.Military.Display.After.Effects.Template.5.www.Download.ir Motion.Array.Military.Display.After.Effects.Template.4.www.Download.ir Motion.Array.Military.Display.After.Effects.Template.3.www.Download.ir Motion.Array.Military.Display.After.Effects.Template.2.www.Download.ir Motion.Array.Military.Display.After.Effects.Template.1.www.Download.ir

 

ویژگی های پروژه آماده افتر افکت Motion Array Military Display After Effects Template :

– رزولوشن Full HD (1920×1080)

– کنترل رنگ

– بدون نیاز به پلاگین

– کنترل آسان

– دارای فایل راهنما

– امکان تغییر در اندازه آیکون و محل قرارگیری آنها

– سازگار با CS5, CS5.5, CS6, CC, CC 2014

لینک دانلود