تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود پروژه آماده افتر افکت Videohive Promo Corporate Package 11770233

After Effects یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای جلوه های ویژه و Motion Graphics است که در بسیاری از پروژه های سینمایی استفاده می شود و در حال حاضر اولین گزینه کارگردانان سینما به شمار می آید . جلوه های ویژه در افتر افکت این اجازه را به کاربران می دهد تا تصاویر متحرک , 2 بعدی و 3 بعدی را با بسیاری از ابزارهای در اختیارشان خلق کنند همچنین Motion Graphics به طرح های گرافیکی متحرک گفته می شود که در زمینه های تبلیغات ، تیزرهای تلوزیونی ، تیتراژ فیلم و از همه مهمتر تیزر برنامه های تلوزیون به کار می رود .

Promo Corporate Package این امکان را به شما می دهد تا به راحتی و تنها در یک گام کسب و کار خود را به صورت یک کلیپ تبلیغاتی درآورده و تنها با یک کلیک خروجی مد نظرتان را تحویل گیرید . برای آنکه بتوانید با این پروژه آماده کار کنید اصلا به دانش زیادی در مورد کار با افترافکت نیاز نیست . حتی اگر هنگام کار با مشکل روبرو شدید می توانید به ویدئو آموزشی که در فایل ها قرار دارد مراجعه کرده و راه حل مورد نظر را بیابید .

Videohive.Promo.Corporate.Package.11770233.www.Download.ir

ویژگی های پروژه آماده افتر افکت Videohive Promo Corporate Package 11770233 :– رزولوشن Full HD (1920×1080)– 4K ULTRA HD (3840×2160)– کنترل رنگ– بدون نیاز به پلاگین– کنترل آسان– دارای فایل راهنما– 12 دسته بندی شامل محصولات , خدمات , معرفی تیم و اشخاص و …– شامل 50 آیکون شرکت های بزرگ– امکان تغییر در اندازه آیکون ها و محل قرارگیری آنها– سازگار با CS5, CS5.5, CS6, CC, CC 2014
لینک دانلود