تبلیغات
تبلیغات

دانلود پلاگین Clayoo v2.6 for Rhino 6 – win

Clayoo، امروزه با پیشرفت تکنولوژی، راه برای ساخت و نمایش تصاویر و انیمیشن های زیبا و جذاب هموار شده است. نرم افزارهای مختلفی برای این منظور توسط شرکت های بزرگی توسعه داده شده اند. استفاده از این نرم افزارها توسط متخصصین و گرافیست ها منجر به تولید محتوایی بسیار زیبا و کاربردی در عرصه های مختلف شده است. نرم افزارهای گیرافیکی که توسط شرکت های بزرگ و نام آشنا ساخته شده اند عموما دارای یک ویژگی بسیار مهم و اساسی و بسیار کاربردی می باشند که باعث می شود میزان ابتکار عمل طراحان در این عرصه افزایش پیدا کند. این ویژگی امکان اضافه نمودن پلاگین های مختلف به نرم افزارهای گرافیکی می باشد که به عنوان بازوهایی محرک و کاربردی می توانند ابه پیشرفت هرچه بیشتر این صنعت منجر شوند. یکی از نرم افزارهای گرافیکی که امروزه در سراسر جهان توسط افراد و متخصصین مختلف استفاده می شود، نرم افزار Rhino 6 می باشد. این نرم افزار با پشتیبانی از پلاگین های مختلف باعث افزایش محبوبیت خود نیز شده است. یکی از این پلاگین های کاربردی Clayoo می باشد. این پلاگین با ارائه مدل های مجلسی، برجسته و براق با کیفیت بالا می تواند به زیبایی هرچه بیشتر پروژه های کاربران کمک نماید. در واقع با استفاده از Clayoo، نسل بعدی پلاگین ها برای Rhino شروع می شود. ابن پلاگین یک راه حل ابتکاری برای freeforming مدل سازی ارائه می نماید. همچنین Clayoo سه روش مختلف برای مدل سازی در یک پلاگین مناسب در رابط Rhinoceros را ارائه می دهد.

Clayoo.center

ویژگی های پلاگین Clayoo v2.6 for Rhino 6:

پلاگینی کاربردی در نرم افزار Rhino 6ارائه مدل های مختلف و زیباامکان طراحی پروژه هایی منحصر به فردسینک شدن کامل در نرم افزار

و …

مشخصات پلاگین Clayoo v2.6 for Rhino 6:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : پلاگیننوع فایل : EXE

Clayoo v2.6 for Rhino 6 - win

Create high-quality sculpted, embossed and brushed models. The next generation of plugins for Rhino starts with Clayoo, an innovative solution to freeform modeling. Clayoo offers three different approaches to modeling in one convenient plugin within the Rhinoceros interface.

لینک دانلود