دانلود پلاگین Zero-G Vocal Lix MULTiFORMAT وکال های صوتی برای ساخت موسیقی

کمپانی Zero-G را قطع یقیین کمتر آهنگ سازی می باشد که نشناسد . این کمپانی با ارائه جدیدترین پلاگین ها و سمپل های مرنبط با ساخت موسیقی کار سازندگان و دی جی ها را بسیار راحت تر کرده . هم اکنون در یک پکیج استثنایی و فوق العاده به نام Vocal Lix MULTiFORMAT ، این کمپانی اتفاق جدیدی را خلق کرده . بیش از 1000 نمونه از وکال های : techno, glitch, dub, house and RnB که برای اولین بار توسط دانلود فارسی ارائه می شود.این نرم افزار شامل وکال های 24 بیتی می باشد که کاربرد بسیار زیادی برای ساخت موسیقی های الکترونیک و ترنس دارد . در این پکیج شما شاهد دسته بندی های مختلفی از سمپل های موسیقی تا هارمونی های مختلف آر اند بی و هاوس می باشید و حتی وکال هایی از سه خواننده برتر جاماییکایی را شاهد خواهید بود . این پکیج برای اولین بار به صورت یکجا و کاملا رایگان از سایت دانلود فارسی جهت علاقه مندان به ساخت موسیقی بالاخص موسیقی های هاوس و ترنس و فیوژن ، تدارک دیده شده استاین پکیج شامل مجموعه زیر می باشد :

* Vocal Glitches * Vocal Loops * Vocal Song Kits * Dubplate Vocals * Vocal FX *Oneshots *Songs *Female Phrases *Male Phrases.

در این پکیج بالغ بر 750 مگابایت سمپل مجزا تدارک دیده شده که با اکثر نرم افزار های ساخت موسیقی سازگاری کامل داشته و با فرمت های مورد ساپورت آنها هماهنگ می باشد . نرم افزار هایی که این پکیج را ساپورت می کنند عبارت است از :

Acid„WAV AIFF Apple Loops Stylus Compatible Rex2 files EXS24 Instruments HALion Instruments Kontakt Instruments Mach 5 Instruments Reason NN-XT Instruments

نمونه ای از سمپل های مجموعه را در پکیج زیر مشاهده می کنید :
لینک دانلود