دانلود پک الحاقی بازی BioShock Infinite Burial at Sea Episode 2

بازی کامپیوتر BioShock بایوشاک از جمله بازی های سبک اکشن و اول شخص است که توسط شرکت Irrational Games که بعدها به 2K Boston تغییر نام پیدا کرد طراحی و ساخته شده و توسط 2K Boston برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . داستان بازی در سال ۱۹۶۰ روایت می شود زمانی که هواپیمای جک درون اقیانوس آرام سقوط می‌کند و در کف اقیانوس به شهری زیر دریا می‌رسد به نام رپچر که توسط فردی ثروتمند به نام Andrew Ryan اندرو رایان در سال ۱۹۵۰ برای جلوگیری از ارتباط مردم با خارج ساخته شده است ولی به دلیل به وجود آمدن ماده‌ ای به نام آدام که قابلیت‌های ویژه‌ای به انسان می‌بخشد جنگ بزرگی در می‌گیرد . جک سعی می کند تا فرار کند ولی راهی جز مبارزه برای او باقی نمی ماند . 10 سال پس از این وقایع بازی در شهر رپچر اتقاق می افتد . در نسخهٔ قبل جک تمامی خواهر کوچولوها را نجات داد اما یکی از خواهر کوچولوها به رپچر وابستگی خاصی داشت و در رپچر ماند و به موجود وحشتناکی به نام خواهر بزرگ تبدیل شد . رپچر حالا به دست کسی افتاده که نام او سوفیا لمب است و به کمک یک کشیش به نام سایمون ویلز یک حزب به نام رپچر فامیلی ساخته‌اند و  Big Daddy بیگ ددی بانام Subject Delta سابجکت دلتا دنبال یکی از خواهر کوچولوهایی که قبلاً با او همراه بوده است می‌گردد . نسخه سوم بازی که در سال 2012 منتشر شد در اصل دنباله رو دو قسمت قبلی است ولی آن طور که طرح ها و تصاویر هنری بازی نشان می دهد داستان در زمانی زودتر و در محیط متقاوت با آن چه در دو شماره اول بازی وجود داشته رخ می دهد . شما در این بازی در کنترل کاراگاهی به نام Booker DeWitt را در دست دارید و ماموریت شما این است تا یک دختر جوان را به نام Elizabeth که در کلمبیا که شهری در فراز آسمان هاست , سردرگم شده است را بیابید و با خود به آمریکا بازگردانید . او در ابتدا به شما اعتماد ندارد و در بعضی مواقع نیز با کارهای بچه گانه خود شما را دچار دردسر می کند . ولی پس از سپری شدن داستان , متوجه می شوید که این دختر دارای نیروی عجیبی است و می تواند در مبارزات به شما کمک کنند .

پس از انتشار بازی BioShock Infinite هر چند وقت یکبار کمپانی ۲K Boston آپدیت ها و DLC هایی را منتشر می کند که به نسخه اصلی بازی , داستان ها و حوادث جالب و هیجان انگیزی را اضافه می کند . به تازگی نیز ۲K Boston یک DLC به بازار عرضه کرده است به نام پک الحاقی بازی BioShock Infinite Burial at Sea Episode 2 مدفون زیر دریا قسمت 2 البته قسمت اولش که داستان جدیدی را از بوکر و الیزابت روایت می کند و شهری که در حال سقوط به اعماق دریا است . در این DLC , (   ) . شما هم اکنون می توانید این پک الحاقی را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

ویزگی های BioShock Infinite Burial at Sea Episode 2 : 

– شامل آپدیت v1.1.25.5165 می باشد .

– شامل DLC های زیر می باشد :

 Industrial Revolution Rewards Pack

 Clash in the Clouds

 Upgrade Pack

 Comstock’s Bird’s Eye Sniper Rifle

 Comstock’s China Broom Shotgun

 Burial at Sea – Episode 1

 Burial at Sea – Episode 2

مشخصات بازی BioShock Infinite Burial at Sea Episode 2 :

نام بازی : BioShock Infinite Burial at Sea Episode 2 نام بازی (فارسی) : بایوشاک بینهایت مدفون زیر دریا قسمت 2 پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2014 شرکت سازنده : 2K Boston منتشر کننده : 2K Boston سبک بازی : اکشن و اول شخص نوع فایل : ISO  
لینک دانلود