تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود کارتون جذاب و دیدنی Daddy Long Legs بابا لنگ دراز

کارتون بابا لنگ دراز نام کارتونی است در سال 1990 در کشور ژاپن تولید شده است . این کارتون بر اساس کتاب بابا لنگ دراز اثر جین وبستر ساخته شده است . این کارتون در سال 1990 موفق شد جایزه بهترین انیمیشن را از آژانس فرهنگی کودکان در ژاپن دریافت کند . جودی ابوت دختری شر و که در یتیم خانه زندگی میکند . او از کودکی در این مکان زندگی می کرده . روزی جودی متوجه می شود که در دبیرستان لینکن پذیرفته شده است . و این کار توسط خیر مرموز جان اسمیت صورت گرفته . جودی هیچ وقت موفق نشد ظاهر این مرد را ببیند . و تنها یکبار سایه او را بر روی دیوار یتیم خانه دیده است و از اون موقع نام این فرد را بابا لنگ دراز گذاشته است . جودی هر ماه برای بابا نامه مینویسد . ولی پاسخی دریافت نمی کند. این کارتون  سه سال از زندگی جودی از زمانی که وی یتیم خانه را ترک میکند تا پایان دوران دبیرستان را به تصویر می کشد  .

درباره شخصیتهای اصلی داستان :

جودی ابوت : دختر شاد و هوشمندی که پدر و مادر خود را در کودکی از دست داده است و به یتیم خانه برده شده است . او در همان یتیم خانه استعداد عجیب خود را در زمینه نویسندگی به اثبات رساند . یکی از مقالت او که در روزنامه های محلی چاپ گردید باعث این شد که جان اسمیت به استعداد شگرف او پی ببرد و زمینه حضور او در کالج لینکن را فراهم کند . جودی فردی به شدت پر حرف است به حدی که هم اتاقی های او از این رفتار او به سطوح آمدند .

سالی مک براید : دختری خجالتی اما شیرین هماتاقی جودی در دبیرستان آنها دوستان نزدیکی هستند . سالی دختری قد کوتاه و کمی چاق است اما با ارده قوی .

جولیا پندلتون : دانشجویی ثروتمند و مغرور , دختری قد بلند و زیبا و یکی از هم اتاقی های جودی . جولیا فردی فزول است و سعی دارد سر از راز جودی در بیاورد .

جرویس پندلتون : عموی جولیا فردی تنها و مردم گریز. فردی که فقط به فکر کثب ثروت و کار میباشد . او در طول سریال ارتباط عاطفی عجیبی با جولی برقرار می کند  .

درباره انیمیشن Daddy Long Legs :

– کارگردان : Kazuyoshi Yokota

– نویسنده : Nobuyuki Fujimota

– بازیگران : Mitsuko Horie – Chie Satou -Yuri Amano – Hideyuki Tanaka

– موسیقی : Mitsuko Horie

– کیفیت : 480p

– زیان : ژاپنی

– فرمت فیلم : FLV

تصاویری از انیمیشن Daddy Long Legs :

Daddy Long Legs

 

لینک IMDB

دانلود کارتون جذاب و دیدنی Daddy Long Legs بابا لنگ دراز با لینک مستقیم از دانلود فارسی

لینک دانلود