تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود کارتون Alvin and Chipmunks Meet Frankenstein 1999

به روز رسانی :

1394/08/20 - لینک اصلاح شد .

Alvin and Chipmunks Meet Frankenstein 1999 در سال 1999 توسط کمپانیBagdasarian Productions ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Kathi Castillo بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Firehouse Tales و Ultimate Book of Spells را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : در حالی که سنجاب ها در حال ساخت یک پارک تفریحی جدید می باشند و با سایر دوستان خود به تفریح و سرگرمی مشغول می باشند . هیچ کدام از این مسئاله خبر ندارند که دکتر فرانکشتاین در حال ساخت یک قلعه مخوف به نام قلعه فرانکشتاین می باشد و هیچ کدام از سنجاب های بازیگوش خبر ندارند که دکتر فرانکشتاین مخوف در حال نقشه کشیدن برای خراب کردن پارک و ترساندن تمام انسان های موجود در پارک می باشد . در ادامه بر اثر یک حادثه سنجاب ها در پارک زندانی می شوند و درگیر ماجراجویی های شگفت انگیزی با دکتر فرانکشتاین می شوند .

دانلود کارتون Alvin and Chipmunks Meet Frankenstein 1999سایر مشخصات :– ژانر : انیمیشن ماجرایی-اکشن-کمدی– شرکت سازنده : Bagdasarian Productions– کارگردان : Kathi Castillo– تاریخ انتشار : 1999– محصول کشور : ایالات متحده– زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود