تبلیغات
تبلیغات

دانلود کارتون Thomas and Friends The Great Race 2016

Thomas and Friends The Great Race 2016 سری جدید از انیمیشن سینمایی توماس و دوستان می باشد که توسط استودیوی Arc Productions ساخته شده است . توماس در تدارک برنامه ای برای معرفی Sodor در مراسم Great Railway می باشد که در سرزمین اصلی در جریان است . موتورهای قدرتمند به او می خندیدند و همه می گفتند که او بزرگ , قدرتمند و سریع برای رقابت با بهترین موتورهای دنیا نمی باشد . توماس در تدارک مسابقه ای بین الملی است و میزان موتورهای مختلف نظیر رائول از برزیل , Yong Bao از چین , Ivan از روسیه و موتوری از هند است . او همچنان به دنبال راه جایگزین می باشد تا اگر مسابقه او از طرف افرادی رقیب مورد خطر قرار گرفت بتواند همچنان آن را اجرا کند . این یک مسابقه موزیکال بین الملی می باشد که تاکنون برگزار شده است و همیشه دوستی در آن برنده می باشد .

دانلود کارتون Thomas and Friends The Great Race 2016

سایر توضیحات : انیمیشن Thomas and Friends The Great Race 2016 توسط David Stoten کارگردانی شده است و Andrew Brenner به همراه Rev. W. Awdry وظیفه ی نویسندگی آن را برعهده داشته اند . استتن که وظیفه ی ساخت نسخه های قبلی Thomas & Friends را برعهده داشته است از کارگردانان با تجربه ی انیمیشن سازی به شمار می رود . از بازیگرانی که در این کارتون به ایفای نقش پرداختند می توان به Mark Moraghan , Tina Desai و John Hasler اشاره کرد .

دانلود کارتون Thomas and Friends The Great Race 2016

مشخصات انیمیشن سینمایی Thomas and Friends The Great Race 2016 :

– نام انیمیشن : Thomas and Friends The Great Race 2016– ژانر انیمیشن : خانوادگی , موزیکال– امتیاز انیمیشن : 6.3/10– کارگردان : David Stoten– نویسنده : Andrew Brenner , Rev. W. Awdry– صداپیشگان : Mark Moraghan, Tina Desai, John Hasler– کمپانی سازنده : Arc Productions– کمپانی منتشرکننده : Golden Village Pictures– محصول کشور : آمریکا– زبان انیمیشن : انگلیسی– تاریخ اکران : 13 سپتامبر 2016– زمان : 63– کیفیت پخش : DVDRip– فرمت : MKV– لینک IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Thomas and Friends The Great Race 2016

لینک دانلود