تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود کالکشن بازی کامپیوتر Anno بعد از میلاد

بازی Anno بعد از میلاد , یکی از بازی های استراتژیک و زیبایی است که توسط کمپانی های Related Designs , Max Design و Ubisoft Blue Byte طراحی و ساخته شده و توسط کمپانی بزرگ و مشهور Ubisoft یوبی سافت به بازار عرضه شده است . اولین نسخه از سری بازی های بعد از میلاد در سال 1998 به نام Anno 1602 منتشر شد و تا به امروز نسخه های دیگری از بازی را با نام های Anno 1503 , Anno 1503 , Anno 1701 , Anno 1404 و Anno 2070 نیز به بازار عرضه کرده است . به دلیل درخواستن کاربران محترم سایتتصمیم گرفتیم کالکشن بازی کامپیوتر Anno را برای شما عزیزان دانلود فارسی آماده کنیم و امیدواریم از این بازی زیبا لذت ببرید .

Anno 1602 : در این نسخه از بازی , شبیه سازی و استرتژی با یکدیگر ترکیب شده و این شانس را به بازیکن می دهد تا با استفاده از خلاقیت خود یک جهان واقعی و پر جنب و جوش را ایجاد کند . کشف جزایر , حل معماها , توسعه فعالیت های خود و تجارت با سایر کشور ها از جمله اهداف این بازی می باشد . در این بازی می توانید با سایر قبایل نیز داد و ستد داشته باشید همچنین ممکن است از سایر نقاط به جزایر شما حمله شود و مجبور به دفاع از خود و منافع جزایر باشید .

Anno 1503 : بازی از آنجا شروع می شود که شما سوار بر یک کشتی پر از ملوان و مواد غذایی هستید و به دنبال یک جزیره می گردید . بعد از پیدا کردن یک جای مناسب داستان شروع شده و انقلابی در داد و ستد و پیشرفت در عرصه های مختلف آغاز خواهد شد . در نهایت به یک فرد اشراف زاده و نیازمند به حداقل 10 کالای مهم و ارزشمند و خدمت متنوع از جمله دسترسی به یک کلیسا و یک حمام در محل زندگی شما تبدیل خواهید شد .

Anno 1701 : این بازی نیز مانند سری های قبلی بازی بعد از میلاد با مهاجرت و توسعه جهان بازی آغاز می شود . در حالی شما فعالیت های خود را گسترش می دهید , سایر رقبای شما نیز آرام ننشسته اند و در حال تقویت و گسترش فعالیت های خود هستند . مردم شهر ها به 5 دسته پایونیر , شهروند , مهاجر , تاجر و اشراف زاده تقسیم کرده اند . در ایتدا تمامی مردم یک شهروند به حساب می آیند و مقدار کمی هم مالیات پرداخت می کنند . همان طور که شما امپراطوری خود را افزایش می دهید , مالیات ها افزایش پیدا کرده و نیاز به کالاهای اساسی از جمله فرآورده های تنباکو , نفت چراغ و محصولات مراقبت از پوست و خیلی چیزهای دیگر نیز رو به افزایش است . این سودها برای بازیکن برای رسیدن به بالترین رتبه و مرحله تجاری بسیار مهم است .

Anno 1404 : هدف اصلی این نسخه , بنای یک شهر پر از ساختمان های عظیم و بناهای تاریخی از جمله کلیساها است . برای شروع ساخت و ساز یک بنای تاریخی امکانات اولیه ای نیاز است و بازیکن باید مواد و مصالح ساختمانی را برای شروع چندین پروژه ذخیره کرده و کار را شروع کند .

Anno 2070 : داستان این نسخه از بازی 60 سال بعد اتفاق می افتد زمانی که به دنبال تغییرات آب و هوایی , بسیاری از خشکی ها به زیر آب رفته است و مقدار کمی خشکی باقی مانده . از همین رو سایر تمدن ها برای به دست آوردن مقدار بیشتریاز خشکی وارد جنگ با یکدیگر می شوند . از طرفی مردم نیز سعی می کنند خود را با تغییرات به وجود آمده تطبیق دهند و بتوانند نیازهای خود را از دریا تامین کنند . لازم به ذکر است که بازی Anno 2070 ویرایش Complete Edition دارای آپدیت 2.0.7780.0 بوده و DLC های زیرا نیز شامل می شود :

1_6_ABE_GameLogo_EN_450x200

Deep Ocean
The Silent Running Package
The Nordamark Line Package
The E.V.E. Package
The Central Statistical Package
The Crisis Response Package
The Distrust Series Package
The Eden Series Package
The Keeper Package
The Development Package

ویژگی های بازی :

– گرافیک مناسب

– کسب تجربه در داد و ستد

– کشف سرزمین های عجیب و شگرف

– به وجود آوردن تمدن های جدید

 

مشخصات بازی :

نام بازی : Anno

نام بازی (فارسی) : بعد از میلاد

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 1998/2003/2007/2009/2011

شرکت های سازنده : Related Designs , Max Design و Ubisoft Blue Byte

منتشر کننده : Ubisoft

سبک بازی : استراتژیک

Anno

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
4 دی وی دی
14000 تومان
Anno Collection PC Game
خرید
لینک دانلود