تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود کالکشن بازی Silent Hill سایلنت هیل

بازی Silent Hill سایلنت هیل , یکی از بازی های سبک survival horror و ترسناک است که برای اولین بار در 31 ژانویه سال 1999 توسط Keiichiro Toyama کیچیرو تویاما طراحی و خلق شد و توسط شرکت Konami کونامی به بازار عرضه شد . طراحی و ساخت این بازی را گروهی با نام  Team Silent تیم سایلنت که در داخل شرکت کونامی ایجاد شده‌ بودند برعهده گرفتند و چهار بازی اول این سری را تولید کرد. سایلنت هیل , سایلنت هیل ۲ در سال ۲۰۰۱، سایلنت هیل ۳ در سال ۲۰۰۳ و سایلنت هیل ۴ : اتاق ، در سال ۲۰۰۴ منتشر شد . برای ساخت سری بزی های بعدی سایلنت هیل از گروه های مختلفی استفاده شد .

سایلنت هیل نام شهری است متروک , که تاریخچه آن‌ را می‌توان در لابه‌لای کتاب‌ها و خاطراتی که در نقطه‌های خاصی از این شهر پراکنده هستند مطالعه کرد . از ویژگی‌های بارز این مجموعه ، سناریوی منسجم ، داستانی مبتنی بر نشانه‌های روانشناختی و وحشت‌آفرینی عمیق است که باعث شده این بازی به یکی از بزرگترین بازی های ژانر وحشت تبدیل شود . بازی دارای 10قسمت مختلف است که به ترتیب انتشار به داستان آنها می پردازیم .

 

Silent Hill 1999
اولین سری از بازی سایلنت هیل ابتدا برای کنسول PS 1 تولید شد و می توان گفت که شروعی بسیار موفق داشت زیرا در چند سال اخیر که بازی ها بسیار پیشرفته و موتور گرافیکی آنها فوق العاده قدرتمند شده اند بازی تپه خاموش که در سال ۲۰۰۳ منتشر شد یک بازی حرفه ای در آن زمان محسوب می شد ، داستان بازی از آنجایی شروع می شود که هری میسون و دخترش در یک شهر کوچک در حال رفت و آمد هستند که ناگهان با یک تصادف جدی روبه رو می شوند و پس از آنکه هری به هوش می آید متوجه می شود که دخترش شریل گم شده است . بنابران تصمیم می گیرد دخترش را در شهر نفرین شده یاسلنت هیل پیدا کند .

Silent Hill 2 2001
در قسمت دوم سری بازی های سایلنت هیل که در سپتامبر 2001 منتشر شد , James Sunderland جیمز ساندرلند در شهر سایلنت هیل به دنبال همسر خود می گردد پس از اینکه نامه ای به او می رسد و متوجه می شود همسرش زنده است . پس از جستجو و کاوش در شهر مرموز , در نهایت به علت مرگ همسرش پی می برد .

 

Silent Hill 3 2003
در سایلنت هیل 3  شما نقش یک دختر جوانی به نام هدر را دارید . او به قصد خرید از خونه  بیرون می رود که ناگهان خودش را در مکانی عجیب و وحشتناک می بیند . این مکان جایی نیست جز سایلنت هیل ( تپه خاموش ) .

 

Silent Hill 4 : The Room 2004
داستان بازی از آنجا آغاز می شود که هنری شخصیت اصلی بازی از رختخواب بلند شده و از اتاق خارج میشود ، محیط خانه بسیار کثیف به نظر میرسد . پس از ورود به سالن متوجه می شود که در خانه خود حبس شده است .

 

Silent Hill : Origins 2007
شخصیت اصلی داستان هنری بیست ساله است با ظاهری آرام و خجالتی و درون گرا که از شاخصه های یک فرد خلاق است . نشانه هایی از این خلاقیت ها را می توانیم در عکس های گرفته شده توسط او که به دیوار منزلش خودنمایی می کند ببینیم . او قادر به دیدن زیبایی های طبیعی اشیا در ورای ظاهر سطحی آنهاست. هنری با فضای سایلنت هیل غریبه نیست او در اوقات فراغت و تعطیلات خود از سایلنت هیل دیدن کرده و این را به راحتی می توانیم از روی عکس های گرفته شده فانوس دریایی قدیمی که به زیرکی به داستان سایلنت هیل ۱ اشاره می کند ببینیم . عکس پسری سوار بر دوچرخه در زیر فانوس به قسمت پایانی داستان سایلنت هیل اشاره دارد و حتی این محل در سایلنت هیل ۲ نیز مشاهده می شد اما به نظر می رسد تا کنون به آنجا نرفته است .

 

Silent Hill 5 : Homecoming 2008
داستان بازی شخصیت اصلی یعنی Alex Shepherd الکس شفرد را دنبال می کند که برادرش به طور ناگهانی گم می شود و در ماجرا الکس باید در پی مخوف ترین خیابان ها و مکانها با هولناک ترین وقایع روبرو شود تا پرده از راز مرگ احتمالی و اسرارآمیز برادر و پدرش بردارد و شیطانی که بر زندگی و دنیایش سایه افکنده را نابود سازد .

 

Silent Hill : Shattered Memories 2009
هری میسن و دخترش شریل برای تعطیلات در حال سفر به شهری کوچک به نام Midwesten بودند . ناگهان جسمی تاریک در وسط جاده ظاهر می شود و باعث می شود که هری ماشین را منحرف کرده و تصادف جدی ای نماید . بعد از اینکه هری بهوش می آید متوجه می شود که ضربه ای به او و ماشینش وارد آمده و در این بین خبری از دخترش شریل نیست . این قسمت از بازی بیشتر بر روی بحث روانشناختی تمرکز کرده و از حل اکتشاف و فرار از هیولاها که در قسمت های اول و دوم بیشتر به چشم می خورد اجتناب شده است .

 

Silent Hill : Downpour 2012
در این قسمت که برای کنسول XBox360 و PS3 ساخته شده است شما در نقش زندانی ای به نام مورفی پندلتون Murphy Pendleton قرار می گیرید . مورفی به همراه زندانیان دیگر در اتوبوسی قرار است که از میان جنگ عبور کنن ، اما اتوبوس به یکباره از مسیر خارج شده و به درون جنگ تاریک و مرموز سقوط می کند . بازی در این قسمت صحنه های سریعی از مورفی ، دیگر زندانیان و پلیس هایی را نشان می دهد که در این اتفاق جانشان را از دست می دهند.

 

مشخصات بازی :

نام بازی : Silent Hill Collection

نام بازی (فارسی) : کالکشن بازی سایلنت هیل

زبان : انگلیسی

پلتفرم : PC

سال انتشار : 1999 – 2012

شرکت های سازنده : Konami Computer Entertainment Tokyo

منتشر کننده : Konami, Konami Digital Entertainment

سبک بازی : ترسناک و ماجرایی

 

 

لینک دانلود