دانلود کامل مراسم سونی در هفته بازی پاریس Sony Press Conference Paris Games Week 2017

هفته بازی پاریس طبق معمول هر سال، امسال نیز برگزار شد. این رویداد،به طور رسمی کار خود را از اواخر اکتبر  آغاز می‌کند و شرکت سونی نیز امسال در این رویداد، حضور داشت. این شرکت از چندی قبل اعلام کرده بود که قصد دارد کنفرانسی را برگزار کند که خبرهایی مبنی بر معرفی بازی های مختلف برای کنسول بازی Play Station 4 و PlayStation VR بوده است. این شرکت از  7 بازی جدید برای کنسول های خود و در مجموع 21 بازی رونمایی کرد که می توان آن را حضوری موفق دانست.حال به سراغ معرفی چندی از بازی های جدید این شرکت ژاپنی خواهیم پرداخت.

ابتدا به سراغ معرفی بازی جدید Blood & Truth می رویم که برای PlayStation VR (واقعیت مجازی) معرفی شد که امروزه طرفداران بسیاری بین کاربران پلتفرم playStation 4 دارد. این بازی در سبک تیراندازی و در شهر لندن جریان دارد که توسط استودیو  Sie London ساخته شده که پیش از این بازی PlayStation VR Worlds را نیزمنتشر کرده بود.

blood & truth

 و اما یکی از بازی های جدید و انحصاری معرفی شده در این کنفرانس  Concrete Genie نام دارد که به نظر می رسد سرانجام هنر نقاشی نیز در بین یازی ها با یک اثر با کیفیت همراه می شود.در جریان این بازی شما در شخصیت پسری هستید که علاقه بسیاری به نقاشی دارد و صاحب قلم جادویی می شود و شما قادر خواهید بود تقریبا در همه ی نقاط محیط این بازی به نقاشی بپردازید.این جور که به نظر می رسد این بازی می توانند بسیار سرگرم کننده باشد.

concrete_genie

نمایش یک تریلر لایو اکشن با محیط مرموز و تاریک از بازی جدید بخش سرگرمی کمپانی سونی یعنی Erica، بسیاری از هواداران سونی را به وجد آورد. به نظر می رسد که سونی قرار است تا با این بازی، یک بار دیگر شانس خود را در سبک لایو اکشن که در آن، به نوعی شما کارگردان بازی هستید را امتحان کند.

Erica

 حال به سراغ بازی جدید Ghost of Tsushima می رویم که ساخته ی استودیو ساکرپانچ است که پیش از بازی هایی از جمله Infamous را نیز عرضه کرده بوده است. این بازی که قالب اکشن دارد و داستان آن به قرون وسطا برمی گردد می تواند طرفداران به خصوص خودش را داشته باشد.

Ghost of Tsushima

از دیگر عناوین مهم معرفی شده در کنفرانس سونی در هفته گیم پاریس، می توان به ساخته جدید دیوید کیج یعنی Detroid: Become Huma اشاره کرد این بازی نیز همانند سایر بازی های معرفی شده از گرافیک بالایی برخوردار است و همچنین عنصر انتخاب، نقش عمده ای را در پیشبرد بازی ایفا خواهد کرد.

Detroid: Become Huma

 پس از نمایش های موفقیت آمیز بازی اسپایدرمن در نمایشگاه E3، سرانجام تریلری از بخش داستانی این بازی که به دست استودیو خوشنام اینسامنیاک گیمز ساخته خواهد شد، منتشر شد.به نظر می رسد این بازی در سال 2018 میلادی عرضه خواهد شد و انحصای باشد.

Spider man

 در جریان این مراسم سونی سرانجام تریلر جدیدی را از یکی از مورد انتظارترین بازی های خود یعنی God of War منتشر کرد. مطابق آن چیزی که پیش از این در تریلرهای این بازی به نمایش در آمده بود، بار دیگر شاهد نبرد کریتوس و پسرش با موجودات اساطیری مربوط به منطقه اسکاندیناوی هستیم.

God-of-War

و اما در آخر مراسم که با غافل گیری همراه بود، تریلر بازی The Last of Us Part II رونمایی شد که در این سری دیگر شخصیت های اصلی قسمت قبل یعنی الی و جوئل وجود ندارند و در عوض کاراکتری تنومند و ناشناخته را مشاهده می کنیم که توسط یک فرقه مذهبی ناشناخته افراطی گرفتار شده و محیط این تریلر، بسیار تاریک تر از قسمت قبلی بازی به نظر می رسد.

The Last of Us Part II

لینک دانلود