دانلود فیلم مستند 2006 BBC Planet Earth Complete Serie

2006 BBC Planet Earth Complete Serie سریال کوتاه تلویزیونی می باشد که در سال 2006 توسط کمپانی BBC و بخش BBC Natural History Unit در طول پنج سال ساخته شده است . این فیلم مستند پرهزینه ترین مستند طبیعی تاریخ می باشد و همچنین اولین مستند تاریخ می باشد که بصورت HD فیلمبرداری شده است . مستند Planet Earth در تاریخ 5 مارچ 2006 در شبکه BBC ONE بریتانیا پخش شده است و تا ژوئن 2007 در بیش از 130 کشور دنیا پخش شده است . این سری از یازده قسمت پنجاه دقیقه ای تشکیل شده است که هر قسمت به بررسی اقلیم طبیعی و حیوانی منطقه ای از کرده زمین پرداخته است و در پایان هر قسمت ده دقیقه ای به پشت صحنه هر قسمت و چالش هایی که تیم فیلمبرداری در حین ساخت این مستند با آن دست و پنجه نرم می کردند پرداخت شده است . در سال 2001 کمپانی BBC مستند The Blue Planet را پخش کرد . این مستند که در رابطه با اقیانوس های کره زمین بود به زیبایی هر چه تمام تر موفق شد تمامی اقیانوس های روی کره زمین را به تصویر بکشد و در مدت کوتاهی در بیش از 150 کشور جهان پخش شد و همچنین موق به کسب جوایز بسیار زیادی شد . در همین راستا تهیه کننده این سری Alastair Fothergill نام داشت تصمیم گرفت این ایده را گسترش دهد و یکی از بهترین مستند های ساخته شده در طول تاریخ بشر را کلید بزند . این پروژه Planet Earth نام گرفت .

دانلود فیلم مستند 2006 BBC Planet Earth Complete Serie

سایر توضیحات : روند ساخت این مجموعه 5 سال به طول انجامید که این مستند را تبدیل به طولانی ترین پروسه ساخت مستند در طول تاریخ کرد . این مستند موفق به کسب 4 جایزه امی و همچنین صدها جوایز مختلف از نمایشگاه های دیگر شد . در این فیلم مستند شما شاهد نقاطی از کرده زمین خواهید بود که تاکنون در هیچ فیلم مستند دیگری دیده نشده است ، این مستند همچنین با استفاده از اشخاصی مانند Sir David Frederick Attenborough که یکی از بزگترین طبیعت گرایان عصر حاظر می باشد موفق شده است که خود را از سایر مستند ها متمایز کند . Sir David Frederick Attenborough در بخش آغازین این فیلم مستند اینچنین می گوید : صدها سال پیش کره زمین مهمان بیش از نیم بیلیون نفر جمعیت بوده است ، حال اما بیش از شش بیلیون نفر بر روی کره خاکی و شکننده زندگی می کنند ، اما با این شرایط نیز جاهای بسیاری بر روی این کره وجود دارند که هیچ انسانی بر روی انها پای نگذاشته است و هیچ گاه نیز نخواهد گذاشت . فیلم مستند Planet Earth شما را به آخرین نقاط وحشی بر روی این کره می برد و سیاره وحشی را به شما نشان خواهد داد که تاکنون توسط هیچ انسانی دیده نشده است . فیلم مستند Planet Earth با دارا بودن بیش از صدها جایزه مختلف و همچنین دارا بودن جایگاه سریال شماره دو در لیست 250 سریال برتر وب سایت معتبر IMDB یکی از بهترین گزینه های برای علاقه مندان به مستندهای طبیعی می باشد .

دانلود فیلم مستند 2006 BBC Planet Earth Complete Serie

مشخصات فیلم مستند Planet Earth :

– ژانر : مستند – طبیعی– کارگردان : Alastair Fothergill– نویسنده : Alastair Fothergill– استودیوی سازنده : BBC– محصول کشور : بریتانیا– تاریخ انتشار : 2006– مدت زمان : هر قسمت 50 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720Bluray– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : دارد– زیرنویس انگلیسی : دارد– سایت مرتبط : IMDB 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Planet Earth

لینک دانلود