تبلیغات
کمپین شانس فیلیمو

شانس

شانس دوبار در خونه‌ت رو زده!

شش هفته، شش سفر به جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و اشتراک رایگان فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود کتاب Demons

Fyodor Mikhailovich Dostoyevsky فیلسوف و رمان نویس متولد 11 نوامبر 1821 در کشور روسیه می باشد ، او در طول حیات خود رمان و داستان های کوتاه بسیاری را به رشته تحریر در آورد ، همچنین او برای مجلات زیادی نیز فعالیت می کرد . کارهای ادبی داستایوسکی روان شناختی انسان در زمینه های مختلف را نشان خواهد داد ، شخصیت ها ، جامعه فاسد عناصر تشکیل دهنده فضای کتاب های داستایوسکی می باشند . او در سن 20 سالگی شروع به نوشتن کرد و اولین کتاب او که Poor Folk نام داشت در سال 1846 هنگامی که او تنها 25 سال داشت به چاپ رسید . از بزرگترین کار های او می توان به رمان جنایت و مکافات ، ابله و یکی از شاهکار های دنیای ادبیات که برادران کارامازوف نام دارد یاد کرد .

Vasily_Perov_-_Портрет_Ф.М.Достоевского_-_Google_Art_Project

کوتاه درباره کتاب شیاطین :

کتاب Demons یکی دیگر از آثار موفق نویسنده شهیر روسی Fyodor Dostoyevsky می باشد ، که در سال 1872 به چاپ رسیده است . این رمان اعتراضات زیادی به امپراطوری روسیه در اواخر قرن 19 دارد . داستان این کتاب در روسیه ، و حول خوانواده Stepan Trofimovich و Varvara Stavrgina جریان دارد . پسر استپان که Pyotr نام دارد ، یک رهبر انقلابی می باشد که قصد دارد ، در منطقه آشوبی به پا کند . از طرفی او قصد دارد پسر varvara Stavrgina که نیکولای نام دارد ، را هدف قرار بدهد زیرا بر این عقیده است که نیکولای هیچ ارزشی برای انسان ها قائل نمی شود . درادامه استپان آشوب طلب هایی مانند خودش را جمع می کند اشخاصی مانند شیگالو فیلسوف و کیریلو قاتل و یک ارتشی سابق که چند وقتی است بازنشسته شده است . پس از آن او نقشه ای برای اثبات وفاداری می کشد و افراد را مامور قتل شخصیت های متفاوتی می کند . نقشه او جایی به مشکل بر می خورد که تمام افرادش غیر از خود او دستگیر می شوند . کتاب Demons  بسیاری بهترین اثر داستایوسکی می دانند .

 

مشخصات کتاب :

– نام کتاب : شیاطین (Demons)

– نویسنده: فیودور داستایفسکی (Fyodor Dostoyevsky)

– مترجم: دکتر علی اصغر خبره زاده

– ناشر: انتشارات آسیا

– تاریخ نشر: اسفند 1361

– تعداد صفحات: 791 صفحه

– فرمت کتاب : PDF

دانلود کتاب شیاطین اثر فیودور داستایفسکی با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود