دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود کتاب English for International Tourism زبان انگلیسی در گردشگری

مجموعه کتاب های English for International Tourism توسط انتشارات Longman برای دانش آموزان و آن دسته از افرادی طراحی و انتشار یافته است که در حوزه و صنعت گردشگری به فعالیت و تحصیل مشغول هستند . مجموعه کتاب های English for International Tourism در سه سطح Pre-Intermediate، Intermediate و Upper-Intermediate برای علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی در این رشته طراحی شده است . آشنایی با اصطلاحات مورد استفاده در صنعت گردشگری و افزایش دانش و اطلاعات عمومی در این زمینه از اصلی طرین اهداف طراحی مجموعه کتاب های English for International Tourism می باشد . این مجموعه با استفاده از تصاویر جذاب و نقشه های راهنما به آموزش زبان انگلیسی بر اساس زندگی روزمره و واقعی می پردازد . مطمئن باشید با استفاده از کتاب های English for International Tourism می توانید با اعتماد به نفس بالایی زبان انگلیسی را فرا بگیرید و به خوبی با مسائل گردشگری برخورد کنید . مجموعه ای که اکنون در اختیار دارید شامل فایل های PDF کتاب Student Book و Work Book همراه با سی دی صوتی هر سطح می باشد . امیدواریم از دانلود این مجموعه لذت ببرید .

تصاویری از مجموعه کتاب های English for International Tourism :

دانلود کتاب English for International Tourism زبان انگلیسی در گردشگری

دانلود کتاب English for International Tourism زبان انگلیسی در گردشگری

دانلود کتاب English for International Tourism زبان انگلیسی در گردشگری

English for International Tourism is a three-level series designed to meet the English-language needs of professionals working in the tourism industry and students of tourism in further education.

 : Using photos and maps from the world’s best-loved guidebooks, Dorling Kindersley’s Eyewitness Travel Guides, this is a highly-motivating way for learners to

develop language awareness

acquire specialized terminology

build confidence in professional skills needed in the tourism industry

practise language skills in realistic Case Studies

دانلود کتاب English for International Tourism زبان انگلیسی در گردشگری با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *