تبلیغات
کمپین شانس فیلیمو

شانس

شانس دوبار در خونه‌ت رو زده!

شش هفته، شش سفر به جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و اشتراک رایگان فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود کتاب The Plague

Albert Camus متولد 7 نوامبر 1913 یک رمان نویس ، روزنامه نگار و همچنین فیلسوف که برنده جایزه نوبل می باشد . دیدگاه او نسبت به زندگی باعث بوجود آمدن مکتبی فلسفی به نام Absurdism شد . او در مقاله ای به نام The Rebel این چنین نوشته است که کل زندگی او وقف مخالفت با مکتب نیهیلیسم شده است . کامو هیچ گاه خود را به عنوان یک Existentialism معرفی نکرد ، اما دیگران او را به عنوان یک Existentialism می شناختند . کامو متولد الجزائر بود و در دانشگاه همان جا نیز تحصیل کرد . البر کامو در اسل 1957 برنده جایزه نوبل برای کارهای خستگی ناپذیر و تاثیر گزارش در ادبیات جهان شد ، از مهم ترین کار های او می توان به غریبه ، طاعون ، سقوط و اولین مرد اشاره کرد . البر کامو در تاریخ 4 ژانویه 1960 چشم از جهان فرو بست .

Albert_Camus2

کوتاه در رابطه با کتاب طاعون :

کتاب The Plague نوشته البر کامو می باشد که در سال 1947 به چاپ رسیده است . این کتاب روایتگر داستان تعدادی دکتر می باشد که پس از اینکه شهر Oran دچار طاعون می شود با یکدیگر متحد می شوند ، این کتاب سوالات زیادی در رابطه با سرنوشت و ماهیت انسان ها مطرح می کند . منتقدین بر این عقیده هستند که این کتاب بر پایه فاجعه انسانی که در سال 1849 در شهر Oran اتفاق افتاده نوشته شده است . این رمان از 5 بخش تشکیل شده است ، که هر بخش دنباله ای بر بخش قبل می باشد . کتاب The Plague یکی از برجسته ترین آثار کامو و ادبیات جهان می باشد .

مشخصات کتاب :

– نام کتاب : طاعون (The Plague)

– نویسنده: البر کامو (Albert Camus)

– مترجم: رضا سید حسینی

– تعداد صفحات: 334 صفحه

– فرمت کتاب : PDF

دانلود کتاب The Plague اثر البر کامو با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود