تبلیغات
تبلیغات

دانلود کیبورد TouchPal – Cute Emoji Keyboard v6.3.8.3 برای اندروید

به روز رسانی :

1396/05/15 نسخه جدید اضافه شد .

صفحه کلید یا همان کیبورد در دستگاه های تلفن همراه یکی از اصلی ترین ابزارها برای تعامل با برنامه های مختلف به حساب می آید. زمانی که شما قصد فرستادن پیامک دارید و یا زمانی که بخواهید از مسنجرهای مختلف استفاده کنید قطعا به یک صفحه کلید نیاز خواهید داشت. از این رو استفاده از یک صفحه کلید مناسب از ضروریات استفاده خوشایند از دستگاه تلفن همراه است. صفحه کلید های بسیار زیادی توسط شرکت های مختلف طراحی و تولید شده اند اما در این پست قصد داریم یکی از محبوبترین نرم افزار های صفحه کلید تلفن همراه با سیستم عامل اندروید را شما معرفی کنیم. TouchPal یکی از معروفترین صفحه های کلید اندروید است که با امکانات خود همیشه طرفداران مخصوص خود را دارد.

سایر توضیحات: این صفحه کلید دارای چیدمان کلید خاصی است که امکان تایپ کردن بسیار راحتی را برای شما ایجاد میکند. همین طراحی بسیار خاص نیز باعث میشود که علاوه بر راحتی، امکان تایپ با سرعت بالا را نیز میسر میسازد. علاوه بر اینها، این صفحه کلید دارای شکلک های ( ایموجی) خاص و با تعداد بالا است که قطعا زمان استفاده از انها بسیار لذا خواهید برد.

*فعالسازی زبان فارسی:*

*وارد قیمت تنظیمات برنامه شوید و از قسمت  Languages زبان Persian را دانلود کنید و فعال نمایید.*

دانلود کیبورد تاچ پال جدید

ویژگی های اصلی این نرم افزار:

Touchpal Wave برای تایپ راحت تر جملات و عبارات رایج

امکان پیشگویی متن

پشتیبانی از بیش از 70 زبان از جمله زبان شیرین پارسی

رفع بیش از 91% از اشتباهات تایپی و املایی

امکان استفاده از پوسته ها و تم های متنوع صفحه کلید

یادگیری کلمات و امکان ساخت دیکشنری اختصاصی

و …

تغییرات این نسخه:

– Now you can send Boomtext, GIF, Sticker with one-click in more apps ( Facebook Messenger, WhatsApp, Snapchat, Line…) – Emoji is the old school! Try the new Boom Text — convert your words into cute and funny animation. Find it in smiley panel. – Dedicated edit icon make it possible to edit even when suggestion is displayed.

TouchPal – Cute Emoji Keyboard

لینک دانلود