دانلود Bike Impossible Tracks Race: 3D Motorcycle Stunts v2.0.9

Bike Impossible Tracks Race

یک بازی مسابقه ای است که شما در بخش چند نفره ی آن می توانید به صورت آنلاین با دوستان خود یا افراد ناشناس رقابت کنید . بازی به شما این امکان را می دهد که کنترل کامل موتور سیکلت خود را داشته باشید و به انجام حرکات ویژه و جذابی بپردازید . شما مدام باید تمرین داشته باشید و تلاش کنید تا بتوانید سطح مهارت خود را بالاتر ببرید . گذشتن از مانع ها شاید در ابتدا ساده و آسان به نظر برسد ، اما کم کم گذر از آن ها سخت تر می شود و نیاز به پشتکار بالایی دارند و باید از تمام مهارت خود استفاده کنید . به جز بخش چند نفره ، چند حالت جذاب دیگر نیز در

بازی Bike Impossible Tracks Race: 3D Motorcycle Stunts

وجود دارند که شما می توانید آن ها را نیز تجربه کنید و سرگرم شوید . شما می توانید با پیشرفت موتور سیکلت های بیشتری را باز کنید و از آن ها استفاده کنید . اگر که اهل خطر کردن هستید و عاشق سرعت ، پس این بازی برای شما ساخته شده زیرا هیچ محدودیتی برایتان در آن وجود ندارد و می توانید با حداکثر سرعت موانع را رد کنید ، این هم هیجان بسیار بیشتری دارد و هم چالش بزرگتری را برایتان ایجاد می کنید . موسیقی هایی که در این بازی پخش می شوند ، بخش دیگری از جذابیت آن هستند و هیجان بازی را بسیار بیشتر می کنند . توسعه دهندگان گیم پلی این بازی را واقع گرایانه طراحی کرده اند و این باعث می شود بتوانید این حس را داشته باشید که واقعا در حال راندن یک موتور سیکلت هستید و از موانع عبور می کنید . تجربه ی این بازی همیشه می تواند درگیر کننده باشد ، اما اگر می خواهید لذت بیشتری از آن ببرید باید سعی کنید مهارت خود را بالاتر ببرید تا وارد مسابقات حرفه ای آن شوید و با افراد قدرتمند رقابت کنید . 
نام: Bike Impossible Tracks Race: 3D Motorcycle Stunts
حجم فایل: 47 مگابابت
شرکت سازنده: Monster Games Productions PTY LTD
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.0.9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه ساز - اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Bike Impossible Tracks Race: 3D Motorcycle Stunts v2.0.9

Multiplayer, super bike stunt racing against your mate or any stranger online, can’t get better than that. Take full control of your motorcycle, check the possibility of the oncoming stunt or mega ramp, and always keep an eye on your rivals, trying to whistle pass you for the ultimate bike rider glory. You don’t have to be in ultra charged mode, as some stunts require extra diligent and be smart about it.

لینک دانلود