دانلود Civilization مجموعه بازی های استراتژیک تمدن برای کامپیوتر

سری های تمدن یکی از محبوب ترین بازی های استراتژیک هستند که توانسته یک رقیب جدی برای توتال وار باشد. در توتال وار محور اصلی جنگ و تمدن های گذشته است اما در تمدن اصل بازی بر اساس اصول دیپلماتیک ، صلح و دنیای حال حاضر است. باید بتوانید تمدن خود را در یک موضوع خاص  تکنولوژی و علم به پیشرفت برسانید.

داستان تمدن 4 حدود چهارهزار سال قبل از میلاد شروع می شود. در ابتدا بازیکن باید یکی از ملت های اروپایی را برگزیند و با ان بتواند یک شهر را و سپس کشور خود را گسترش دهد. بازی در 2050 به پایان می رسد. اما برای برنده شدن باید بتوانید چندین کار را تا آن زمان انجام دهید. فرستادن یک گروه انسان به ستاره آلفا قنطورس ، رساندن 4 شهر به رتبه افسانه ای ، رسیدن به دبیرکلی سازمان ملل و.. از این مراحل است.

هفت دین بودیسم ، هندوییسم ، کنفوسیوس ، مسیحیت ، یهود و اسلام در این نسخه وجود دارند. بسیاری از چهره‌های برجسته تاریخی چون آشوکا، کورش بزرگ، فرانکلین روزولت، جورج واشنگتون، هتشپسوت، مانسا موسی، کوبلای خان، پتر بزرگ، چین شی هوانگ، صلاح‌الدین ایوبی و.. از شخصیت های بزرگ بازی هستند که بازیکن در طول مذاکرات آن ها را می بیند. مردان بزرگ تمدن چهار مثل ارسطو، افلاطون، هومر، ویلیام شکسپیر، میکل آنژ، آیزاک نیوتون، زرتشت، مولوی ، آلبرت اینشتاین ، ماری کوری و.. از اشخاص بزرگی هستند که می توانند پدیدآورنده یک فکر ، ایده ، فناوری و.. باشند و به پیشرفت تمدن کمک کنند. البته هر شخصیت در سرزمین و حیطه فرهنگ خود ظهور می کند.

تصاویری از بازی :

Civilization-V-Brave-New-World-01-www.download.ir Civilization-V-Brave-New-World-02-www.download.ir Civilization-V-Brave-New-World-03-www.download.ir

در نسخه جدید تمدن ۵ می توان از طریق گسترش یک تفکر و ایدئولوژی به پیروزی از طریق فرهنگ ها دست یافت. می توان نوع حکومت بر مردم را نیز انتخاب کرد : دموکراسی یا استبداد. عجایب هشت گانه جهان نیز در دسترس هستند که می تواند کمکی باشد برای گردشگری و افزایش درآمد.

سیستم مورد نیاز :

تمدن 3 :
Windows 98/ME/2000/XP
Pentium II 400MHz Processor
128MB RAM
1.7GB Hard Disk Space
4X CD-ROM Drive
DirectX and Windows compatible Video Card
DirectX and Windows compatible Sound Card
DirectX 9.0b

تمدن 4 :

Intel Pentium 4 or AMD Athlon 1.2GHz Processor
256MB RAM
CD-ROM Drive
64MB GeForce2 or Radeon 7500 Class Video Card with Hardware T&L
1.7GB Hard Disk Space
DirectX 9.0c

تمدن 5 :

Windows XP/Vista/7
Intel Core 2 Duo or AMD Athlon X2 64 1.8GHz Processor
2GB RAM
8GB Hard Disk Space
DirectX 9.0c
256MB ATI HD2600 XT Video Card
DirectX 9.0c Compatible Sound Card
DVD-ROM Drive
One Time Internet Connection for Steam Authentication

 

دانلود Civilization مجموعه بازی های استراتژیک تمدن برای کامپیوتر با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

سایت مر تبط : SidMir

لینک دانلود